SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić ''mostek

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jak najszybciej sie nauczyć robić taki mostek??

Zgóry za pomoc dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Cwiczyć . Tu nie ma cudów , trzeba być gibkim .
A skąd masz to zdjęcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki he ale mugł byś mi coś wiecej powiedizeć. w sumie to jestem gibki no ale nie az tak. albo inaczej, zeby zrobic fiflaka w tył to trzeba az tak robić mostek??


zdjęcie na formum było(shadow opisywał jak robic fiflaka w tył i dał to zdjęcie, napisał zeby zrobić mostek az tak ale mi sie troche wiezeyc nieche ze az tak).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Wiesz nie ma co wiecej pisać . Musisz cwiczyc , nie ma tam zadnych technicznych myków.
Do fiflaka nie potrzeba az takiego rozciagniecia . Bardziej sie skacze w tyl a rece nadają ci rotacje . Fiflaka nie robi sie pod siebie ( nie lądujesz tam skad skakales chociaz cyrkowcy tak robią czasem ale gimnastyczny taki nie jest ).
Troche haotycznie to napisalem ale czasu nie mam
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1452
Jeżeli chcesz robić mostek rozciągaj plecy, a jezeli chodzi o fiflaka to znajdź sobie kogoś do asekuracji i próbuj inaczej sie nienauczysz https://www.sfd.pl/temat117050/ tutaj masz link do tematu na tym forum http://bttg.zalesie.eu.org/ tu jezeli interesujesz sie trickowaniem wszystko naprawde dokładnie wyjaśnione i znajdziesz tez pomocne ręce jezeli mieszkają w Twoim mieście
Myśle ze nikt wiecej Ci nienapisze bo takie tematy byly juz poruszane i wystarczy ze poszukasz a napewno znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wam bardzo, ale wiecie ja jestem poczotkujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1452
Kazdy kiedyś był początkującym, sęk w tym zeby cwiczyc i sie niepoddawać zeby początkującym juz niebyć :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piłka do kosza

Następny temat

gimnastyka w wawie

WHEY premium