SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostać piłkarzem

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Witam, moim marzeniem jest zostać zawodowym piłkarzem, zacząłem się tym interesować intensywniej w wieku 11/12 lat, od tego czasu już bardziej trenuje piłkę nożną, umiem triki np. rainbow czy marsylianka. Chciałbym jeszcze się nauczyć dryblingu by na boisku, kiedy nie ma do kogo podać lub po prostu ktoś jest, podaje do niego, lecz w ostatnim momencie zmieniam kierunek i nie podaje tylko omijam rywala, wiecie o co chodzi Zamierzam na początek wiosny dojść do klubu "RKS Mazovia" który znajduje się w lidze okręgowej. Przeważnie gram na podwórku i na orlikach z kolegami, kiedy skończe gimnazjum mam zamiar przepisać się do liceum w wawie i spróbować swoich sił w Polonii Warszawa, lub Legii. W sumie na doskonalenie sie mam jakieś 3 czy 2 lata :P A właśnie, mam 13 lat, i chodzę do 1 gim. Nie mam dostępu do wyższych lig czy lepszych klubów aktualnie więc muszę do końca gim. zapisać się do mazovii, ale wiadomo lepiej się zapisać do klubu i czegoś się nauczyć niż grać samemu na podwórku. Tak więc co mi poradzicie? Mam jeszcze pytanie, do piłki nożnej co jest najważniejsze? strzały? podania? wrzuty? i może jak je trenować :) Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1518
Moim zdaniem powinieneś zapisaś się do klubu.Zawsze klub jest lepszy niż granie na podwórku o mur:D. W piłce nożnej według mnie najważniejsze są podania,bez nich nie ma gry piłką.Prócz tego bardzo ważna myśle że tak same ważna jak podania jest technika.Jak już grasz z kolegami albo na podwórku noto staraj się bawić piłką,żąglować ją itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
sam to se możesz w jajo najwyżej przywalić ale i tak lepiej z dziewczyną, sam się nie nauczysz techniki bez dobrego trenera.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Tyle że w tej mazovii to nie ma dobrego trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
musisz sam zdecydować czy ci naprawde zależy znam ludzi co przeprowadzili się aby tylko móc trenować w dobrym klubie.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
No i jak im poszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
jednemu sie uda drugiemu nie, nigdy nie wiadomo czy warto zaryzykować , ale jak nie spróbujesz nie będziesz wiedział czy masz do tego talent

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Ale prawdopodobnie nie mam do tego talentu, iż kiedy gram z kolegami nie wyróżniam się zbytnio jakimś talentem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
rób jak chesz bo nikt ci nie powie czy masz trenować i gdzie to to twoja osobista decyzja.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
No wiem, ale trenowac i po gimnazjum pojechać do warszawy spróbować swoich sił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
sprobować zawsze możesz i tak nic na tym nie tracisz

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
czy nie strace? No niewiem, wygodniej chyba byłoby studiować w moim rodzinnym mieście, bo jakoś nie marze by tam studiować, a tak sie przepisywać z rawy do wawy, z wawy do rawy, to troche dziwnie. Ale zawsze moge wrócić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat :/

Następny temat

Trening piłka

WHEY premium