SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrobić sobie taką klatę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
aaa vitor bywam tam u kolegi raz na jakis czas hmmm specjaliste? niby czemu? bede studiowac kierunek epidemiologia i biostatystyka (bylo tylko 15 miesjc )wiec nie wiem czy taki ze mnie bedzie spec

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a jakiego Kolegi moze to bedzie moj somsiad bo vitor mała dzielnica każdy sie zna jak na wsi

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 425
takeij klaty niebedziesz mieć chodźby niewiem coś robil :D chyba że bedziesz jaral trawe i ćwiczył

MUDZIO NTM :D VITOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
ty tez?
a co do tematu to naprawde niewidze w tej kalcie nic nadzwyczajnego aby to osiagnac. poprostu pomachaj troche tymi sztangielkami, porob pompki

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
hehe mudzio zostaw juz tego 2paca przeciez na siłce to głownie on nas motywuje

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
skoro chcesz mieć taką klatke to chyba mało ambitny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
posmaruj sie brazowa pasta do butow ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ale powiedzcie mi to czemu jak ogladam jakis film czy teledysk to każdy murzin jest wypakowany ?? oni maja to genetycznie czy co albo sprinterzy fajne szafy. Jedynie co taki gruby murzin co widziałem to był taki jeden co z eminemem spiewał jak mu leciało hmmmmmmm
Co film i jest murzin to ma krate na brzuchu i klatke fes


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-07 21:11:46

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na taką klate to szkoda czasu marnować, zrób sobie cos mocniejszego jak Słodkiewicz lub Pudzian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sadze, (ale to moje osobiste zdanie), że afroamerykanie maja uwarunkowania genetyczne, wkońcu jak przywozili ich przodków do ameryki jako niewolnikow to wybierali najsilniejszych, najzdrowszych i najlepiej zbudowanych, tez to zauwazam ze prawie kazdy czarny raper jest niezle wypakowany, ale faktem tez jest to ze wielu z nich przeznacza grube hajsy na osobistych trenerow, dieteykow itd, a czesc z nich to dawni gangsterzy tak jak np 50 Cent, a wielu gangsterow pakuje nie tylko w stanach u nas przeciez tez, hehe, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po przerwie

Następny temat

Rozciąganie do oceny...

WHEY premium