SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wasze otoczenie reaguje na was- Milośników MMA? :)))

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
Rodzice bardzo lubia. Znajomych katowalem kiedys i tlmaczylem im na czym polega mma, ze to sport, oraz ze tak wygalda walka a nie jak w filamch z Żan Klodem(ktorego lubie tak czy siak :P). Przekonali sie i teraz zawsze organizujemy sobie wieczory przy najswiezszych galach na kompie. Moja dziewczyna rowniez sie przekonala do mma, chociaz na poczatku nawet nie chciala spojzec na walki po obejzeniu HL Wanda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
u mnie wygląda to tak: ojciec w ogóle nie wie co to jest MMA,a jedynym sportem walki jakim sie interesuje to boks
matka w ogóle nie lubi sportów walki i pewnie też nie wie co to MMA,choć jeje pokazywałem kilka ciekawszych akcji
siostry uważają to za idiotyzm
a koledzy niewiele o tym wiedzą,żeby nie powiedzieć ze nic.
Nawet pisek jak go przystawiłem blizej ekranu żeby popatrzył jakoś tak sie krzywił...

czyli jestem zupełnie sam

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2006-05-19 13:23:02

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
...na szczęście są z Tobą bracia i siostry ze "Sceny..."

Zmieniony przez - baby w dniu 2006-05-19 13:34:51

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17832
u mnie w zasadzie jest podobnie, nikomu sie mma nie podoba bo : "za duza leza "
ale ostatnio otrzymuje duzo smsow od znajomych o tresci : pawel, ten twoj sport jest na tvn turbo, wlacz tv !

tylko moja wierna psinka oglada walki ze mna

We're children of a fighting race
That never yet has known disgrace

Hail Hail, The Celts are here !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
U mnie w mieście jakoś nikt specjalnie nic niemówi, że lubie oglądać walki i chodze na SW, bo większość tak robi, rodzice czasami się drą że obijany po sparingach przychodze, ale Luzik raczej

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
edit - 2x to samo

Zmieniony przez - grom1234 w dniu 2006-05-19 14:23:05

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Żona ogląda ze mną, zna większość zawodników i podobnie jak ja nabardziej kibicuje Saku i Wandowi. Jej pierwsza walka to była Saku vs Arona i kazała mi zmienić program w TV, ale to było dawno temu
Starszej córce nie pokazuje walk, bo jest w takim głupim wieku, że mogłoby się to źle skończyć (niespełna 5 lat). Za to młodsza (niecałe pół roczku) ogląda ze mną i się przy tym uspokaja (autentycznie! ), najbardziej przy HL (dużo kolorków, ruchu i muzyki).
Co do rodziców - ojciec ogląda pasjami boks, w Pride oglądał tylko walki Nastka i twierdzi, że Nastek zszedł na psy walcząc w Proide, bo to chamstwo i zwyrodnialstwo. Matka nie ogląda w ogóle.
Kumple - głównie moi uczniowie - częśc z nich ogląda, część nie za bardzo, jedni wolą Pride, inni K1, ale generalnie nie ma większego "maniaka" ode mnie.
Jak jeszcze mieszkałem i trenowałem w Poznaniu, to jak najbardziej - prawie cała nasza ekipa z sekcji oglądała walki. Z tego, co wiem, to od jakiegoś czasu nasza stara paczka się rozpadła, ale większość dalej sledzi MMA.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
tata lubi czasami poogladac K-1 ale tak sporatycznie
matka jak widzi ze na kompie ogolądom walki to mowi zas tych pajaców ogladosz ale jak w TV leca jakies stare gale z UFC to mnie zawsze wolo hehe

Znajomi wiedza ze trenuje KTJ ale nic wiecej. Nie wiedzia co to jest itp. Czasami jakies smieszne podteksty do mnie ze "ja a łon zas ino MMA" ale jakby poszli na jeden trneinng to by dostali po mordach

Paru znajomych wie czym sie interesuje i idzie z nimi porozmawiac na tematy treningi bo jezeli chodzi o gale pride, ufc to ino ogladaja pojedyncze walki.

Oczywiscie w klubie mamy wiecej milośników zwaizynymi z pridei ufc i z nimi to sie mozna porozmawiac

No to by bylo na tyle

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
U mnie mamuśce pokazuję czasem walki ciekawsze. Ostatnio jej pokazałem Minowa - Giant Silva. Była zainteresowana, ale tylko dlatego że była duża różnica między zawodnikami :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1608
Tata ze mna oglada, bardzo lubi, mama ucieka, ze znajomych niektorzy maja pojecie, ale nie lubie na sile kogos zmuszac do ogladania. W przyszlosci sprobuje zainteresowac kolezanki z judo .

Ogolnie to ja mam takie doswiadczenie, ze jako 1. walke najlepiej pokazywac (osobom nie wiedzacym ocb) jakas techniczna walke... Jak kiedys pokazalem kumplom HL Silvy to nie byli zachwyceni Zreszta sam pamietam pare lat temu jak bylem przerazony po obejrzeniu pierwszej walki Saku-Silva.
Na 1 walke 'do pokazania' proponuje cos w stylu 'maly grappler konczy wielkiego uderzacza', to chyba najbardziej intryguje ludzi .

Zmieniony przez - Mr.lee w dniu 2006-05-19 17:53:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Werdum mówi o drugiej rundzie GP i Cro Copie!

Następny temat

video z przygotowan Royca

WHEY premium