SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak udowodnic ze nie bierzesz dopingu?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4160
tłuszczyku dużo niema tyle że na brzuchu,starałem się jeść jedzenie bogate w białko i węglowodany

ARKA GDYNIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
w 6 lub 7 tyg 23 kg no :) Lepiej wez ten wyczyn szybko do ksiegi ginesa zglaszaj bo na 100% jestes pierwszym takim wydaniem ;d ja juz nie chce wiedziec lepiej ile ty w rok przytyjesz xD wiekszy niz coleman na 100% i to bez dopingu ;D szykuj sie bo niedlugo bedziesz gwiazda. pozdro i masz szczescie ze karaja za marzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
switas... już napsiał że się pomylił co do tych tygodni
uważasz że jak przytyjesz jeszcze te 8 kg i potem zrobisz rzeźbe to coś z ciebie zostanie ?

Zmieniony przez - Cor1990 w dniu 2010-07-22 23:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4160
przytyłem tyle w 6/7 tyg nie miesięcy.potem przestałem tyć żeby pod koniec roku dobić jeszcze 5 kg i ważyłem 80, tylko teraz schudłem 1,5 kg

ARKA GDYNIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
aha. he fat wyleci i zostana ci z 3 centy moze xd ja tyje 1kg/1h

Zmieniony przez - swiatas20 w dniu 2010-07-23 00:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4160
możecie nie wierzyć ale tak było.jak zaczynałem jeść to na siłę, jadłem chociaż nie mogłem, do tego co dziennie po 2 porcje gainera.W szkole mówili że tyle co jem w szkole to im starczy na cały dzień

ARKA GDYNIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
No i jesteś zalany , nie lepiej byłoby pomału łapać dobrej jakości mięcho przy zachowaniu podobnego bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4160
wg chcę robić to stopniowo bo słyszałem że tak są lepsze efekty pierw masa potem rzeźba potem znów masa...

ARKA GDYNIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Ale masa dobrej jakości a nie fat. Niestety mit o zamianie Tłuszczu w mięśnie nie działa. Jeżeli chcesz się przekonać ze twój system się nie sprawdził to zrób redukcje a zostanie ci 31 w łapce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
szkoda że mi te linki nie działają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która godzina? Pyta rodzina . . .

Następny temat

Skąd plakaty kulturystów z lat 70 i 80

WHEY premium