SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z efedryna??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
dlatego nie pije!

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Pakman troche nie na miejscu ta odpowiedź...

Btw. Art we wro popijemy/pobalujemy jak nigdy, odstresowanie konkretne Ci sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Jestem wyluzowany

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Pakman chyba źle zrozumiałem... jak pisałeś ad.opowiesci Dajmosa to luz. W pierwszej chwili myślałem,że komentujesz wypadek Artlite'a to by było nie smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Artlite - przykro mi z powodu Twoich przezyc ... doskonale sobie zdaje sprawe z niedoskonalosci polskiego prawa - trzeba je zmienic i uskutecznic ... to o czym piszesz - to jest wlasnie poczucie bezkarnosci przestepcow - wynika to wlasnie tez, z takiej biernej postawy spoleczenstwa, braku zaufania wobec Policji ... Jasne, ze z dnia na dzien lepiej nie bedzie, ale zaczynajac od takich podstaw - jak zglaszanie drobnych przestepstw i dociekanie swoich praw - jest szansa, ze bedzie lepiej ...

... poki co tez wolalbym skorzystac z pomocy kolegow, bo bylo by to duzo szybsze i skuteczniejsze rozwiazanie ale nie kazdy ma taka mozliwosc ... a skoro ktos nie ma takiej mozliwosci, niech idzie i szuka pomocy w organach odowiedzialnych za porzadek publiczny ... a my nie utudniajmy mu tego smiejac sie, ze jest doopa bo korzysta z pomocy Policji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Holder wlasnie do dajmosa...

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Niech wszyscy jadą do Ricksona Gracie na staż!!! Weeeeee w sumie to on nie jest dobrym szkoleniowcem. Może Belfort???

I wtedy Mata Leo czy coś albo balacha z pięknym trzaskiem!!!

Dobra spadam pić.

3mać się Ziomy!

Pozdro!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hm jest taki dzien kiedy nie pijesz tylko cwiczysz ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
długo byłeś z tą dziewczyną ? jesteście dalej razem ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
Holder odbijam sogacza a tak wogle to w sumie jesli mial bym powrocic do mojej chistori to prawde mowiac jej nie zaluje duze sie przez to nauczylem i duzo z tego wynioslem i dobrze ze sie stalo tak jak sie stalo m
Bo teraz jakos innaczej patrze na pewne rzeczy i ogolnie wydaje mi sie ze przemoc to nic dobrego chociasz czasami na prawde trudno jej uniknac ogolnie najgorzej jest uniknac jakies zaczepki wlasnie z dziewczyna !! znaczy sie jak sie idzie z dziewczyna i ktos zacznie sie do niej brzydko odzywac lub zwracac no zreszta sami wiecie

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superka + meta

Następny temat

Nolva 2x

forma lato