SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak teraz jest z Boldem Deca , naposimem i Farmadonem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
A co on ma majac 70 kg , bez przesady kurva tu nie chodza z bf 4 % ,


Przyjdzie chlop 80kg+ to mu powiedza ze idz dziecko pocwiczyc, ale jak teraz ktos tutaj przylazl i ma 75 to juz moze walic na potege . Co tu sie dzieje do ...


Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-06-17 00:04:52

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
nie wiem ile ma bf, ale znam gosci co waza w granicach 75 kg i wygladaja naprawde dobrze. Jak sie na nich ppatrzysz to bys lekko powiedzial ze waza z 85 ale waga nie klamie. Dlatego sma waga bym sie nie sugerowal. A tak na marginesie, to jak ktos wazy 100 kg to jest wporzo i moze walic nawet i 1000 mg testo, bo to ze ma ***ana opone zapasowa na smietniku nic nie znaczy wazne ze ma 100 kg na skali. Waga to tylko waga. niech pokaze fotki wtedy bedzie co oceniac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
podsumowujac
co to za chlop co 100kg nie wazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
popieram kolege tu sie szufladkuje ludzi pod wage i cm w bicu :) co tam że jest ulany jak wieprz ale ma 43 cm i 90 kg ;) najlepszym przykladem powinni być kulturyści w niskich kat.wagowych może troche zamieszałem ale może ktoś skuma o co biega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
no zamieszales ostro bo wedlug tego co napisales najlepsi sa kulturysci z niskich kategorii wagowych, bo ci z wysokich są ulani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
nie chodzi mi o to że ci w niskich niepowinni koksować bo przecież to same szkielety mając 70 kg nieprawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
no ja rozumiem o co ci chodzi. liczy sie jakosc miesnia a nie cm. moja babcia tez ma pewnie z 45 w bicu, i dlatego jakby tu napisala posta to by jej nikt zlego slowa nie powiedzial tylko rozpisal rozpiske jak przyjmowac 1g tescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
i teraz pytanie podstawowe - czy sterydy biora tylko kulturysci? czy wszyscy maja obowiazek dazyc do wizerunku kulturysty?

inna sprawa, ze rozpiski dryfuja w dziwna strone. jak ktos nie moze urosnac na 500mg tescia+jakis anabolik, to chyba jakas lipa sie tu kreci i zamiast rozpisywac mu grama tescia+dodatki, to lepiej spojrzec na podstawy czyli zarcie, trening, regeneracje.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-06-17 13:19:42

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
chudzina jak ktos tutaj nie orsnie na 500 mg tescia to od razu wszyscy zakladaja ze oczywisice jego towar to wy***ka. bo nie klepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
hehe OwneGE mlody nie podniecaj sie tak tym ;) chlopaki zazucam linka z fotami : https://www.sfd.pl/Tak_jak_mowilem_dodaje_i_co_myslicie_chlopaki_o_tym__:_-t415236.html 

Przyczyna poprzedza skutek....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cynk

Następny temat

Spiro na czczo z T3 + BCAA ? mozna ?

WHEY premium