SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stosowac Super Whey Gainer 4000??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1470
mam problem ze stosowaniem tej odzywki dlatego ze w sklepie gdzie ja nabylem sprzedawca powiedzial mi zebym sobie podzieli te 150g(1 porcja) na 3 bo ta jedna porcja(150g) jest na caly dzien. Na opakowaniu wyraznie pisze zeby brac od 1-3 porcjii dziennie i pisze ze 1 porcja to 150g??? i teraz sam nie wiem ile mam tego brac i kiedy?? Wydaje mi sie jednak ze te 150g to troche duzo jak na jeden raz. Przed kupnem olimpu bralem chwilowo megabola Mass Gain i tam sie bralo 30 g a tutaj az 150?? Mam nadzieje ze mi to wszystko rozjasnicie.

A wiec:
Ile mam tego brac?? i kiedy??


pozdro

pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1470
Dzieki!! teraz jak sobie wziolem te 50g to smak jest znacznie lepszy i mnie nie mdli tak jak po 150g:) bede stosowal dwa razy dziennie pomiedzy posilkami i w treningi dodatkowo


pozdro

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Sprzedawca dobrze Ci powiedział , zmniejsz porcje do ok 50g jeżeli między posiłkami i ok. 80g jeżeli po treningu.
A dokładnie kiedy i ile to zależy od diety , bo gainer jest jej uzupełnieniem.




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, rzeczywiscie sprzedawca dobrze Cie poinformowal ze 150g na raz to duzo, niektorzy po takich dawkach pewnie lacznie ze mna dostaliby niezlej sraki i krecenia brzucha...dawkowanie zalezy od Twojej przemiany materii...zakladam ze masz diete i chcesz ja uzupelnic ta odzywka...w zalezniu ze wiesz czemu ona ma ci sluzyc i wybrales ja w zwiazku z szybka przemiana materii radzilbym ci stosowac 2-3x dziennie po 70-80g z woda lub mlekiem jak lubisz...poza tym napisz cos o sobie...jestes otluszczony czy cos ? potrzebuje wiecej info...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ziomek daj swoją diete albo powiedz ile z diety g ww,b,t wyciągasz dziennie to ci powiemy co i jak



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1470
dzieki sory ze nie podalem za duzo info o sobie ale teraz to nadrobie.
Mam 16 lat(w maju bede mial 17)cwicze na silce drugi miesiac wydaje mi sie ze mam dobry plan treningowy(instruktor mi pomagal) a diete tez mam tylko ze ciezko mi sie do niej stosowac bo nie moge tyle jesc.Dlatego postanowilem wziasc jakiegos gainera na mase(mam ok 179-180 cm i waze 67)Sprzedawca(maximus poradzil mi tego i dlatego go kupilem. Wiec mozna stwierdzic ze diety dobrze sprecyzowanej nie mam ale mam nadzieje ze jakos to sie wkomponuje?? w jakich odstepach czasu po posilkach mam to brac??i ile razy mi radzicie??


pozdro

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super zrob jak napisalem mozesz brac od razu po przebudzeniu, po treningu od razu a jedna porcje np. w szkole jak nie masz jak zjesc.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
pewnie jesz 3-4 posiłki dziennie.. wiesz co to źle że nie mozesz naraz dużo zjeść bo w towim przypadku powinieneś jeść mało posiłków (własnie 3-4) i walić w nich na maxa.. no ale cóż stsosuj sie do tego że na śniadanie masz jeść dużo płatków (ok.100g) i sera białego tak samo na kolacje a bierz dziennie 2 razy gainera w dawkach po 70g z 400ml mleka - jedna porcja po treningu druga na np. II sniadanie.. jezeli nie masz treningu to też bierz 2x70g...




Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny On napisal ze ma diete rozpisana przez instruktora, i nie daje rady tyle jesc wiec dieta jest :]


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1470
instruktor mi mowil co jesc i ile posilkow no ale rzeczywiscie jest to dla mnie za duzo. Dzieki za rady bede sie do nich stosowal.
Czyli raz brac po przebudzuniu i pozniej po treningu?a jak nie mam treningu to druga porcje kiedy brac?? w poludnie czy przed snem??


pozdro

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
2-3 razy dziennie pomiędzy posiłkami po 50 gram i 70 gram po treningu.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Na początku rzeczywiście możesz mieć problemy z pomieszczeniem w sobie tego całego kulturystycznego żarcia. No ale to przyjdzie z czasem .
W tym wypadku gainer to dobry wybór. Bierz go ok. 3x dziennie - po treningu oraz wtedy ,gdy nie masz możliwości zjeść normalnego posiłku.

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple dla boksera

Następny temat

Kreatyna.. Sposoby z czym łączyc,,, nasze wypowiedzi!

WHEY premium