SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak skutecznie schudnac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25
Chodzę codziennie na siłownię i robię cały czas to samo czyli chód na bieżni 20minut 7,2 tempo dystans 2,5km. Przechodzę na orbitek 20 minut poziom 12 spalanie 300 kalorii. Następnie przechodzę na siłowe sprzęty i tam trzy kolejki po 10 na 6 różnych urządzeniach. Co do jedzenia zmuszam się zjedzenia śniadania. Odstawilem całkowicie słodycze. Zjadam podstawowe posiłki i owoce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Katowanie się aktywnością fizyczną o niskiej intensywności może zainicjować odwrotny efekt od oczekiwanego. Długotrwałe kręcenie aerobów zwiększa stężenie kortyzolu we krwi przez co dochodzi do pogłębienia stanów zapalnych ( rozpadu białek mięśniowych ) a także przyczynia się do zaburzeń poszczególnych parametrów metabolicznych na poziomie insuliny co sprzyja gromadzeniu się tłuszczu zapasowego. Oczywiście cały ten proces jest rozłożony w czasie.

Radziłbym się skupić na treningach siłowych i adekwatnie zbilansowanej diecie redukcyjnej.
Organizm to sprytna ''machina'' nie da się go oszukać głodówką czy kosmiczną aktywnością fizyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25
Od dzisiaj skupiam sie na ćwiczeniach siłowych, odpuściłem orbitek. Mam 180 i 85kg. Schudłem 4 kg jeżdżąc na rowerze szosowym co drugi dzień po 37km. NIE ZALEZY MI NA klacie wysportowanej i mięśniach. Muszę zgubić oponę, al nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
A obwód pasa się zmniejszył?
Bo kilogramy nie są wyznacznikiem progresji.

Wstaw swoją dietę w zalecanej formie.
https://www.sfd.pl/.-t922822.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę mięśniowa - ocena

Następny temat

Pytanie odnośnie jedzenia warzyw i owoców.

WHEY premium