SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się pozbyć pryszczy , sposoby

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mądrujecie się jakbyście specjalistami byli. Dermatolog nie pomaga? Ludzie! U mnie na twarzy było piekło, i pomógł mi tylko i wyłącznie dermatolog! Domowe sposoby tylko pogorszyły sprawę, a "leczyłem" się tak blisko rok. Proszę pokażcie mi chodź jeden przykład, gdzie trądzik naprawdę zaawansowany ustąpił tylko i wyłącznie dzięki zmianom diecie.

Z tym że, dermatolog nie pomoże po części się zgadzam, ale tylko po części, bo brak efektów jest tylko przyczyną źle dobranych leków. Jednak najlepszym antidotum na trądzik jest oczywiście izoternina, której nie dostarczymy z pokarmu w wystarczającej ilości. Izotek leczy w 90% przypadkach w pierwszej kuracji, 100% w drugim podejściu - radzę o tym leku poczytać a nie robić komuś pranie mózgu......

Pesymista - leczyłem się 8 miesięcy, dawki były takie:
pierwsze 2 miechy - 40mg/doba
kolejne 2 -60mg/doba
kolejny miesiąc - 20mg/doba
kolejne 2 miechy - 40mg/doba
2 tygodnie - 20mg/doba
ostatnie 2 tygodnie 40mg/doba

U mnie pierwsze efekty były zauważalne dopiero po 3 miechach. Trwaj i nie poddawaj się, na pewno pomoże



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-05-22 12:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 427
a ta izoternina to jest na receptę ??

I Must Be Strong !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
I teraz właśnie widać jak znasz się na leczeniu trądziku

Tak, izotek to lek sprzedawany tylko i wyłącznie na recepte. Idź do jakiegoś dobrego dermatologa, jeżeli będzie taka potrzeba na pewno przepiszę Ci ten lek, tylko wiedz że lek ten ma mocne efekty uboczne podczas kuracji, takie jak wysuszanie skóry, warg, ból pleców, osłabienie mięśniowe itp.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-05-22 22:17:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Cokta zapomniałeś dodać jeszcze o innych zagrożeniach, które niesie za sobą leczenie izotekiem. Poza tym izotek nie wyleczą trądziku, lecz zalecza, a ten wraca w przyszłości jeśli nasze nawyki żywieniowe, regeneracja, styl życia pozostaną niezmienne. Poza tym izotek nie wszystkim pomaga, więc nie jest to magiczna pigułka, która spowoduje, że w prosty sposób osoba z problemem trądziku pozbędzie się go jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a niestety 99% osób na to liczy idąc do dermatologa.

Problem dermatologów polega na tym, że oni nie wiedzą jak wyleczyć trądzik, ponieważ lekarstwo nań zwyczajnie nie istnieje. W prasie krążą badania naukowców poddające w wątpliwość wpływ diety na trądzik, przecież to jest kompletny absurd i zamach na pacjentów. Pozostaje jeszcze problem kontraktów z firmami kosmetycznymi, których leki czy kosmetyki są przepisywane przez lekarza. A przede wszystkim cała bezsilność specyfików przepisywanych przez dermatologa polega na tym, że leczą one tylko zewnętrzne objawy trądziku zupełnie pomijając jego przyczyny. Nawet antybiotyki powodują jedynie spustoszenie w organizmie, ponieważ zabijają wszystkie bakterie, nawet te niezbędne w walce z trądzikiem. A gdzie tutaj utrzymywanie odpowiedniego poziomu insuliny, zmniejszanie ilości toksyn we krwi, hormony czyli elementy kluczowe w walce z trądzikiem?

Idąc do dermatologa każdy powinien zdawać sobie sprawę, że stanowi on tylko suplement przy walce z trądzikiem, ale zaleczyć go możemy tylko i wyłącznie my sami zmieniając nasz styl życia.

Piszę to jako osoba, która walczy z trądzikiem od 8 lat i sprawdziła chyba wszystkie możliwe sposoby na własnej skórze oceniając ich skuteczność.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Stronger - którego kremu nivea nawilżającego używasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Scorpion, więc wytłumacz jakim cudem mój brat który miał trądzik 7 lat, a więc dwa razy dłużej ode mnie a po 6 miesiącach z izotekiem całkowicie mu zszedł? Fakt że ma dużo blizn, ale trądziku już nie ma, a to chodziło. Obczaj strony i fora o izoteku, zobacz z jakiego gówna ten niby niedziałający lek ludzi powyciągał.

Zrób kurację Izotekiem, wróć i pogadamy, ok?

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-05-23 21:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Cokta spędziłem na poszukiwaniach info o trądziku w necie więcej niż Ty, ponieważ mój problem z trądzikiem ciągnie się już nawet nie pamiętam od kiedy, więc daruj sobie to odsyłanie do forum o izoteku, bo znam już chyba wszystkie na temat tego leku.

Ludzi, którzy uważają, że dieta nie ma wpływu na trądzik powinno się wieszać za jaja albo cycki, a najlepiej odizolować od ludzi, którzy walczą z tym problemem. Żryj dalej wszystko na co masz ochotę, a kolejna terapia izotekiem po nawrocie pryszczy zmusi Cię do przeproszenia się z patrzeniem na to co się je i kiedy.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tyle że różnica jest taka, że ja nie mam już tego problemu a Ty wciąż z nim walczysz....bezskutecznie, bo nadal w Tobie siedzi, więc jedz te papki do końca życia i bądź więźniem syfów. A z izotekiem jak to mówią: "Z góry założyłeś, zanim jeszcze spróbowałeś"

Dziękuje koniec tematu, nie odpisuj mi już więcej bo nie chcę mi się tego ciągnąć, idź do dermy, tylko do naprawdę specjalisty (wybrałem najlepszego z możliwych i za wizytę dawałem 110zł) i przedstaw swoje argumenty, a nie się na forum spinasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Hehe, ja się nie spinam tylko piszę jak jest. Jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o trądziku tak jak Ty i pisze, że dieta nie ma znaczenia to mnie zwyczajnie śmieszy.

Poza tym nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że walczę bezskutecznie stosując jak to nazwałeś "papki", bo jest zupełnie odwrotnie. Fakt, że tobie pomógł zapisany przez dermatologa, powodujący destrukcję organizmu izotek nie znaczy, że to jest wyjście z sytuacji. Izotek to ostateczność, bardzo niechętnie przepisywany przez dermatologów lek, gdyż ma silne działania uboczne, a jego skuteczność jest różna. Jednym pomaga podczas samego leczenia, innym w ogóle, a jeszcze innym trądzik wraca po jakimś czasie zmuszając do kolejnej, kosztownej i destrukcyjnej kuracji.

Podstawa do dieta, regeneracja, zapewnienie równowagi organizmowi wspartej leczeniem u dermatologa. Jeśli któraś z tych części zawiedzie trądzik wróci.

Napisz za jakiś czas jak się pojawią nowe pryszcze na twojej twarzy, wtedy zrozumiesz na czym polega niekompetencja twoich rad. :)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Gdzie jest ten destrukcyjny wpływ :) u mnie bez skutków ubocznych się obylo - jedynie suche usta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwanie więzadła obojczykowo barkowego - kiedy powrót do sportu ?

Następny temat

Nadciśnienie samoistne a lekkie ćwiczenia z hantlami

WHEY premium