SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozłożyć cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
Chodzi o rozlozenie cyklu , bo nie wiem czy zrobić na wszystkim jeden czy rozłożyć na dwa , zeby nie przesadzić

na cykl kupiłem

Cm3 360 kaps

nitro bolon II 500 g - mam zamiar zrobić pełen cykl i tu pytanie dokupić jeszcze 1 puchę nitro czy lepiej połączyć to z x pandem jak będzie lepiej ?

Vasobolan ( zostało mi 160 kaps z 240 ) wiec to chciałem dorzucić do wszystkiego dla lepszej pompy

mass xxl 2x4.8 kg

białko ultimate protein z Treca 2x750 gram ( i nie wiem czy do tego dorzucić białko na noc z treca (night protein blend ) czy dokupić jeszcze 1,5 kg ultimata ?

l-glutamine xtreme 400 g trec

witaminki vitaral 60 tabl


Wiek : 17

Waga : 86

Wzrost : 186

Biceps :38

Cel cyklu : masa+siła

Uprawiane inne sporty :(boks 3 lata)

stosowane wcześniej spalacze : -brak-

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : monohydrat kreatyny

przewidziane finanse na cykl : bez ograniczeń

Staż treningowy : ok. rok

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
zrob cykl z nitro i cm3 a vaso zostaw na okres po cylu.



Cm3 360 kaps

nitro bolon II 500 g - mam zamiar zrobić pełen cykl i tu pytanie dokupić jeszcze 1 puchę nitro czy lepiej połączyć to z x pandem jak będzie lepiej ? samo nitro styknie na cykla chyba

Vasobolan ( zostało mi 160 kaps z 240 ) wiec to chciałem dorzucić do wszystkiego dla lepszej pompyjak juz pisalem mozesz dorzucic lub zostawic na okres po cyklonie

mass xxl 2x4.8 kg

białko ultimate protein z Treca 2x750 gram ( i nie wiem czy do tego dorzucić białko na noc z treca (night protein blend ) czy dokupić jeszcze 1,5 kg ultimata ?
zalezy od twojej diety, jesli nie jesz niczego porzadnego przed snem to bialko na noc mozesz kupic.

l-glutamine xtreme 400 g trec jak jeszcze nie kupiles to odpusc

witaminki vitaral 60 tabl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
Nitro wziasc 2 puchy , czy czy poloczyc z x-pandem ?

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
nitro 500 g + Xpand - 925g

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
czy lepiej 2x500 gram nitro ?

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
wez nitro2 + mono i bedziesz miał dobry cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
nitroII+xp lub 2xnitroII lub nitroII+mono w efekcie koncowym nie bedziesz mial roznicy, wiec wybierz jak ci pasuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
zamiast mono mam już kupione 2 puszki cm3 360 i 180 kaps , i teraz nie wiem czy do tego lepiej połączyć jedna puchę nitro II z x pandem czy dokupić jeszcze jedna puchę nitro II i zrobić pełen cykl ? jak sadzicie ?

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
ok

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
Dzięki za pomoc ;)

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
za duzo bedzie kreatyny.
to co juz masz styknie ci na jeden pelny i dlugi cykl.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie dobrac odzywki!

Następny temat

Muscletech bialko pytanie

WHEY premium