SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rosnąć szybciej i więcej by mjoza version 1.0

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
Jak wiecie człowiek rano ma 1,2 cm wiecej niz popołudniu,czy jest mozliwe wiec utrzymanie wzrostu z rana i przez to na nastepny dzien znowu sie bedzie mialo wiecej niz wczoraj i znowu ten wzrost uczymac,itd.
polega to głównie na ćwiczeniach rozciągających które trzeba wykonywać 3 razy dziennie,rano ,po poludniu i wieczorem,lecz najważniejsze jest wykonywanie rano ćwiczen rozciągających odrazu po przebudzeniu pozwoli wam to w pewnym stopni utrzymac dlugosc ciala przez caly dzien taką jaką mieliście po przebudzeniu sie.
ćwiczenia rozciągające to najzwyczajne rozciąganie miesni rak i nóg takie jak na wfach lecz jest pare ćwiczeń które nalerzy tez wykonywac:
1.wyciągarka-leząc na brzuchu,z nogami zaczepionymi o jakis przedmiot który je utrzyma,np. kant łóżka,rece mają być wyciągniete przed siebie i nalezy ciągnąc rękami do przodu az do bólu i w tej pozycji nalerzy utrzymac sie 10 sekund,i puścić i znowu,nie wolno wykonywac ćwiczenia wiecej niz 5 min
2.w pozycji klęczącej należy zapleść ręce na karku i wyginać grzbiet w tył do oporu ,ćwiczenie należy wykonywac ok.2 min,pozwoli to na rozciągniecie dodatkowo miesni brzucha i klatki piersiowej,
3.Spięcia korpusu - ostatnie i najwazniejsze ćwiczenie,leżąc na brzuchu,swobodnie,podniesc rece i nogi 5 cm nad ziemie,i starać sie ciągnąc rekami do przodu a nogami do tyłu,da to efekt spięcia całeg ciała i rozciągniecia dużej ilości mięśni ,należy utrzymac tak 5 sek opuścic,ilość takich powtórzeń to 15.
niezwykle ważne jest aby spać w pozycji na wznak,moze to dac nawet 2 cm wiecej w roku gdyz twój kręgosłup odpoczywa gdy śpisz na plecach poniewaz zaden miesien grzbietu nie jest napiętyw każdej innej pozycji przeciążamy poszczególne mieśnie pleców poprzez ponad 8 godzinne napinanie ich.
W sportach takich jak siatkówka i koszykowka ważną role odgrywa zasięg rąk,który możemy powiekszyc tez przez sen:nalezy spac w rękami zaplecionymi za głową,tak jak przy brzuszkach,uśniecie w takiej pozycji pozycji nie jest wcale takie trudne jak sie wydawać może.
Dieta
nie nalerzy stosować diety na redukcje tkanki tłuszczowej bo moze to zachamowac wzrost,najczęściej nalerzy jeść płatki kukurydziane lub owsiane z mlekiem,jeść dużą ilość owoców, i mało tłustego mięsa,nie należy pic napojów gazowanych.
UWAGA!!!!
bardzo ważne jest by nie nosić dużych ciężarów,ani wykonywać bardzo wyczerpującego treningu,aeroby tak,siłownia nie.
Porady są moimi osobistymi obserwacjami ,nie znajduje sie tu żadne urywki skopiowanego tekstu z stron internetowych
Program adresowany jest głównie do osób które jeszcze rosną lecz moga go wykonywac osoby po 18 roku życia bo moze spowodowac powtórzenie skoku wzrostowego
pozdro.

BBALL4EVA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9250
Bardzo ciekawy artykuł sogacz duchowy :) mógłbyś jaśniej opisać to 1 ćwiczenie bo nie bardzo wiem o co chodzi. Jak mam ciągnąć rękami?? Z góry dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
No to może byc ciekawe. Może dołączę to do swojego programu na wzrost.
Mjoza...ile już stosujesz ten program i ile Ci dał??

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
sarnat tak jak chcialbys do czegos dosiegnąć,el nino 2 tyg i przez te 2 tyg uroslem 1,4 cm a w zeszlym miechu uroslem tylko 0,6 cm

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
chlopaki wy macie jakies komplexy na punkcie wzrostu ??
ps. mjoza sogacz za "obserwacje" z tymze chciałbym zauwazyc ze spanie z zaplecionymi rekoma za głową powoduje zatrzymywanie krwi i nie doplywanie jej do rąk....kiedy zasniesz i polezysz tak pare godzin bez dostarczania tlenu rękom martwica tkanek gwarantowana

Zmieniony przez - daro_85 w dniu 2005-07-23 14:26:38

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
daro fajnie ze spisz z rekami spuszczonym wzdłuż tłowia??pozatym ręce czyma sie luźno,nie koniecznie na karku ręce mogą być wyciągniete
pozdro.

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
dzieki za soga,odbijam ziommmmmmmmm.....wypowiadac sie smialo chetnie poslucham konstruktywnej krytyki
pozdro.

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ile mniej wiecej zajmuje ci to rozciaganie? ja sie rozciagam na drazku se wisze a tak sie rozciagam jak mam treningi.
nie rozumiem cwiczenia tego z tym grzbietem.
dobry tez jestkoci grzbiet

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Ty Mjoza to jak Kolumb jestes odkrywczy ostatnio , a to treningi na wyskok a to na wzrost... bede próbowal, porozciągać sie nie zaszkodzi .

@El NINO - A ty to tak se nie dokładaj bo bedziesz łbem o sufit zawadzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
niektórzy na forum popadli w paranoje z tym wzrostem

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ale Wojtkov ja juz dziś zrobiłem pierwsze dwie sesje. Zamieszczam to do mojego treningu na stałe. Myślę ze to mi pomoże urosnąć.

Pozdro dla wszystkich ambitnych w tych planach

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie- nietypowy trening

Następny temat

le parkour POTRZEBUJE SERVER NA MOJ FILMIK POMOCY!!

WHEY premium