SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poradzic sobie z glodem na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Znam podstawy. Nie chce oceniania posilkow bo juz nie raz je tu wstawiłem chodziło mi o ten glod. Owoce jem w postaci jablka i banana ktore wstawiam lecz akurat tu nie było. Wszystko zalezy czy mam ranno czy popoludniowa zmianę.

Produkty sa raczej dobre. A to ze moga być jalowe to ki nie przeszkadza.

Produkty ww to kasze ryze platki owsiane otreby chleb pełnoziarnisty makaron durum.

Bialko to. Wpc jaja kurczak wieprzowina nabial ryby.

TłusZcze to maslo oliwa z oliwek olej z pestek winogron migdaly nasiona chia wiork kokosowe.

Moim celem nie jest bycie kulturysta i nie sadze ze bede wygladac jak duzo innych osob gdzie nawet bez diety jakos wygladaja tylko chce po prostu poprawić sylwetke i nie kosztem inwestowania calego wolnego czasu na przyrzadzanie jedzenia nie wiadomo jakiego. Kazdy posilek u mnie sklada sie z wegli bialek i tluszczy z wyjatkiem rano. Akurat te dni sa takie jakie sa.

Przykładowo Dzisiaj
1 z jaja oliwa pomidor
2 makaron losos
3 serek wiejski banan otręby
4 kasza kurczak
5 chleb pełnoziarnisty twarog jogurt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Skoro znasz podstawy to pora poszerzyć wiedzę. Gdybym tak jadł to też byłbym głodny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Jak wedlug ciebie powinien wygladac posilek? Zaznaczan ze nie lubie warzyw jem od czasu do czasu ogorem buraczki czy mizeria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Widzisz Ty nie lubisz warzyw ( oczywiście jadłeś już wszystkie i żadne Ci nie podchodzi pomijając,że warzywa świetnie zapychają) a organizm ich potrzebuję a co z witaminami? Przykładowy posiłek schab bez kości do tego kasza z dwie łyżki oleju plus warzywa i owoce sok pomidorowy/ szklanka wody. Wejdź sobie do działu kuchnia i zobacz jak się je a nie katuje bo siebie możesz ale organizmu nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Bez warzyw dieta jest jałowa odżywczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Chodzi glownie o warzywa? Czy branie wit. I mineralow w jakis sposob do zastepuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2437
Suplementem nie zapchasz żołądka, nie licz na to. Weź solidną porcję ogóra, papryki czy co tam chcesz - choćby na siłę tak dla próby do większości posiłków. A tak poza tym może masz trochę rozepchany żołądek i teraz ciężko Ci go zapchać mniejszą ilością tego typu pożywienia.
Też jestem na redukcji od 2 miechów, głodny nie chodzę, kilogramy lecą, czuję się dobrze a sylwetka się poprawia - warzywa jem i to całkiem sporo a kaloryczność posiłków nie jest duża. U mnie ból jest tylko jeden - drobny problem z regularnością posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
3 tygodnie miałem 3x silownia i tyle. Teraz dojeżdŻać bede do pracy rowerem więc jako aeroby przez 2 tygodnie. Pozniej dodam na silowni dodatkowo bieżnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2437
Wiesz co, nie bardzo się ma Twoja odpowiedź do tematu i treści załączonej powyżej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Inferno444
Chodzi glownie o warzywa? Czy branie wit. I mineralow w jakis sposob do zastepuje?

Tak chodzi o warzywa i owoce . Suplementy nie dają tego samego . Nie lubisz to się zmuś ,innego sposobu raczej nie ma .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cheat "evening" a suplementacja i trening

Następny temat

Dieta dla początkującego do oceny.

WHEY premium