SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pogodzić pracę, szkołę, dziecko z treningami ??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Dzieciakiem z mojej i z dziewczyny strony rodzice i babcie są bardzo chętne do opiekowania się. Rodzina moja jest w miare ustawiona, matka nauczycielka, ojciec w Anglii pracuję, podajże 2000 funtów na miesiąc dostaje i powiedział że z 500 zł miesięcznie będzie mi przesyłał. Prace mam u wuja załatwioną, 1700 zł będę dostawał i pracuję od 7-15. Jeśli chodzi o szkołę to będę w klasie maturalnej i kończyć ją będę zaocznie i dalej myślę o studiach lub szkoły policealne+kursy. Mniej więcej tak to u mnie wygląda ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
no więc właśnie, o tym mówiłem. powodzenia, będzie ciężko ale dasz rade

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Dzięki ;) A jeszcze co mnie zdziwiło, po rozmowie z dziewczyną i rodzicami, oni nie mieli nic przeciwko kontynuacji moich treningów jak już urodzi się dziecko. Rodzice zadeklarowali że mogą wtedy pomóc dziewczynie zajmować się dzieciakiem. No to będę musiał tylko ładnie rozplanować tydzień i jakoś to będzie ;) Myślę nad 2 treningami siłowymi(fbw, crossfit) w tygodniu, jednym wytrzymałościowym (kompleks, interwały, bieganie) i trzema treningami MMA...

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
nie planuj na zapas bo pewnych rzeczy nie przewidzisz, na razie trenuj po staremu a jak będzie po urodzeniu dziecka to już w praniu wyjdzie dobra organizacja dnia to podstawa

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Okej dzięki ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zdenek_SB
a czego nie zrozumiałem w Twojej wypowiedzi ?
gość też nie pisał że chce walczyć zawodowo, napisał że chce startować w zawodach, myślę że nie powinno się kogoś skreślać nie znając jego sytuacji. może jest z bogatej rodziny, będzie pracował w firmie u ojca/teścia 4h dziennie za przyzwoite siano i starczy mu kasy i czasu żeby ogarnąć wszystko co sobie zaplanował albo znajdzie pracę powiedzmy od 7 do 15 i tez zostaje czas zeby ten trening po południu zrobić a wieczorem się dzieckiem zająć

dokłądnie jak się chce to sie da.
a odnośnie kolegów którym "dziewczyna POZWALA wyjść 2x w tyg na siłownie i się cieszą" to doprawdy pozazdrościć chłopakom jaj.co to w ogóle ma być za związek,pozwalać to mogła mama i tata przed 18tką.związek to ma być partnerstwo, jak kobieta chce "pozwalać" to niech szuka frajera

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7809
A ja popieram endiktala. Jak dla mnie jedyny glos rozsadku tutaj. Powodzenia w utrzymaniu rodziny i zycia na 'poziomie' za 2200 zl i to jeszcze z takimi wydatkami na zachcianki typu sport. Powinienes myslec, jak tu zaczac porzadnie zarabiac, zeby cale zycie nie biedowac albo nie byc na garnuszku u rodzicow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Sam utrzymywać rodziny nie będę, bo dziewczyna też w końcu pójdzie do pracy. A zresztą ten sport nie musi na początku być super drogi, 100 zł treningi + jaka suplementacja składająca się z flexu na stawy, witamin, kreatyny, BCAA i Beta-Alaniny. A dieta też wcale nie musi mnóstwo kosztować bo według mnie spokojnie można jeść 5 zbilansowanych posiłków dziennie i wydawać na nie ok. 500 zł miesięcznie. A zresztą mieszkanie będziemy mieli po moich dziadkach więc przynajmniej kredytu nie będziemy musieli spłacać, albo wynajmować. Według mnie dam rade. Zresztą gdyby każdy się poddawał w podobnym przypadku co ja, to niewielu sportowców byłoby na świecie ;D

O i z suplementów może być tak jak pisałem(kretyna po treningu, flex i witaminy codziennie, BA przed treningiem, BCAA przed treningiem 5-10 g, lub zamiast BCAA i BA - BCAA Plus lub IHS High KIck/Fitmax Octagon), czy coś zmienić ?

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2014-02-24 23:59:11

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
xStasiu
.I chciałbym zaczerpnąć od was rady jak mam pogodzić szkołę, pracę, wychowanie dziecka z treningami ?


Ależ to bardzo proste.. wystarczy zarabiać kupe kasy I mówie to jak najbardziej poważnie.

Podchodząc do tego czysto realistycznie, to na ten moment możesz jedynie planować co będziesz robić, bez przełożenia na praktyke. Tak jak jeden kolega wyżej napisał, możesz mieć marzenia, nie zmienią one jednak rzeczywistości, co widać na przykładzie regeneracji.

Sprowadzasz wszystko do pracy, dziecka i treningów... Z tym, że w życiu wypada całam masa rzeczy pomiędzy - choroby, nieprzewidziane wydatki, niezdolność do pracy i wiele innych... Prosty przykład - Twoja dziewczyna zachoruje i nie wyjdziesz na trening - zostaniesz w domu z dzieckiem, proste prawda? A takich różności będzie więcej.

Weżmiesz kartke papieru teraz, zaplanujesz sobie, ułożysz trening... a dziecko się urodzi, minie tydzień i kartke wyrzucisz. Znajdziesz tu rady na temat jak ćwiczyć, odżywiać się itp , nikt jednak nie rozwiąże Ci problemu jaki postawiłeś, bo nie ma na to gotowych recept przy tylu niewiadomych. Wróć do tego wątku jak urodzi sie dziecko i będziesz wiedział namacalnie jak wygląda Twój czas i możliwości. Wtedy na konkretnym problemie będzie łatwiej dostać odpowiedż.



Zmieniony przez - Devoniusz w dniu 2014-02-25 01:18:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Zakładałem ten temat przedewszystkim po to aby zobaczyć co osoby starsze, bardziej doświadzone mi powiedzą. Dowiedzieć się jaka suplementacja będzie mi potrzebna i czy mam szanse coś osiągnąć. Ale dzięki za wyczerpującą i szczerą wypowiedź ;)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 170: Rousey vs McMann - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

TUF 20 - Pettis vs Melendez

WHEY premium