SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak on to robi?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kumpla który ćwiczy na siłowni razem ze mną. Ma ze 160 i trochę wzrostu. Około 64 kg wagi autentycznie. Krótkie pękate ręce chyba o ile
się nie mylę 40 na ręku. Z treningiem około 41 nie wiem już sam może teraz
ma jeszcze więcej. Wyciska przy tej swojej wadze 125-130kg a oznajmiam
jeszcze raz waga ok64 kg. Kuźwa mówię sobie niesamowite. Ćwiczy 2 lata
jak zaczynał miał 28 na witce. Brał przez ten czas niby tylko jakieś kreatyny takie rzeczy te suplementy. Wydał na to ok.500-600zł. Przez te 2 lata. I co teraz panowie ,ręka przestała mu rosnąć i ma zamiar wciągnąć jakiś koks. Ma 18 lat o rok starszy ode mnie. I proszę o jedno nie mówcie
żębym mu odradzał albo to,że jest jeszcze za młody. To zostawcie w spokoju.
Mówię coś niesamowitego i wygląda świetnie. Rzeźba oki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bede mówić żebyś mu odradził ale na ch*j mu ta rzeźba skoro na plecach i całym cieele wyskocza mu syfy a pod oczami zaczna rosnąc włosy . Nie wspominając juz o dolnych partiach. A raczej ich braq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem miech nie bierze żadnego koksu bo poco mu to. Znam kolege który bierze kreatyne i mu to bardzo dużo daje ćwicze od 3 lat i ma 38 w łapiemożesz mu doradzić aby dalej stosował kreatyne i wzbogacił ją czymś dodatkowo. Przypuszczam że jeśli będzie ćwiczyć, w połączeniu z odżywkami i dietą będzie miał podobne efekty jak miałby brać sterydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matdes właśnie ,że nie jest owłosiony i nie ma żadnych syfów. Człowieku ma
tylko jednego pryszcza i nic więcej!!!!!!!!!!!1 Ani nie jest owłosiony na klacie ,plecach rękach. Także nie mów ,że jest taki i taki skoro go nie
widziałeś to nie osądzaj z góry!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
kolego przeczytaj dokladnie wypowiedz matdesa, nie mowi on ze ma zarost na plecach, itp. ale po uzyciu sterydow to wszystko moze sie pojawic, wiec ja tez nie zachecam do brania

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest wielu gości i się nie pojawia i jest też tylu którym się pojawia to fakt. Jeżeli nie jest podatny na trądziki etc,paraktycznie zero owłosienia itd. W tym przypadku raczej za dużo mu nie wyskoczy syfów. Znam wielu
gości którzy brali i biorą i zaznaczam te syfy pokroju metki,omki,teścia
i nie mają z tym problemu tzn.z tymi rożnymi syfami. Dąże do tego,że jeżeli
ktoś jest podatny nate rzeczy to może mu to wyskoczyć wszystko ale jeżeli
w genach ma tak,że nie jest taki i taki to chyba nie powienien mieć z tym
problemów prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
z pytaniami na temat koksu spylaj do dzialu DOPING, bo tutaj nikt ci na to nie odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam czy ja zadałem jakieś pytanie na temat koksu? Człowieku weź
uważniej czytaj i wtedy pisz dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człoweku czy ja napisałem jakieś pytanie na temat koksu.Weź uważnie czytaj
i potem pisz dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"I co teraz panowie ,ręka przestała mu rosnąć i ma zamiar wciągnąć jakiś koks."

a to co ma byc ?? sam twierdzisz ze ma zamiar wziasc jakis koks wiec to oznacza ze sie o to pytasz. wiec sam wylyzuj i sam zacznij czytac to co piszesz !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dobra Panowie do rzeczy Rychu-czego oczekujesz konkretnie???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja i bieganie! Czy można to pogodzić?

Następny temat

Oddychanie ?

WHEY premium