SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Christian Bale - jak on to robi ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1744
Jeśli ktoś nie kojarzy to jeszcze szybko przypomnę grał w filmach:
"American Psycho","Equilibrium","Reing of fire" - ostatnio "Batman Begins".
I nie wiem czy się większość z was ze mną zgodzi - ale wygląda nieźle.
Ale grał też w filmie "The Machinist" i tam specjalnie do tego filmu schudł (wyglądał jak anorektyk).
W filmie "Władcy ognia (Reing of fire)" ważył 84kg.
3 miesiące późniejstracił na masie do filmu "The Machinist" i ważył 52kg.
3 miesiącepotem gra w filmie BATMAN z wagą 98kg!!
Co więcej kolega który kiedyś oglądał wersję DVD filmu Batman Begins, opowiadał o dodatku w którym mówili, że owszem Bale nabrał masy do filmu Batman - ale nabrał jej za dużo !? (wg kolegi wyglądał tak że był szerszy niż wyższy ) i przesunęli kręcenie Batmana o ileś tygodni żeby zbił trochę masy mięsniowej.
I to co mnie najbardziej w tym wszystkim szokuje to te krótkie interwały czasowe jakie mu starczyły na tak diametralne zmiany masy/sylwetki ?!
JAK ON TO ROBI ? 3 miesiące i zupełnie inny człowiek

p.s. Myślę, że widzieliście większość ww filmów a jak wyglądał w filmie "The Mechanist" zobaczcie tutaj:
http://media.movieweb.com/galleries/1599/1886/hi/co2.jpg 

"Po tym mistycznym wydarzeniu zacząłem wierzyć w życie okołoziemskie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5605
Chlopak jechal na ryzu i makaronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 597
powroty po spadkach masy są bardzo szybkie + saa

http://nwk.eblog.pl - wejdź, jeżeli nie boisz się swojego boga .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
do swojej masy mozna wmiare syzbko wrócic, ta sławna pamiec miesniowa....
ale reszta to saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nikt gwiazdorom z holywood'u nie robi testów antydopingowych, bardzo możliwe, że coś bierze.
W sumie, to sam kiedyś straciłem w miesiąc dwanaście kilo, ale jadłem po osiem posiłów dziennie. Jeżeli zaczął się głodzić, a na to wygląda, to masa mięśniowa, którą przecież trzeba jakoś "podtrzymywać" szybko spadła, no i efekt wyglądu anorektyka już mamy.
Wolę nie myśleć, jak rozwala czymś takim swój organizm, to zdrowe nie jest.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-11-12 10:40:45
1

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276
NAJBARDZIEJ NIESAMOWITE JEST TO ZE CHŁOP WYGLADA NA NIESAMOWICIE ZBITEGO PRZY MEGO PROPORCJACH TO NIESA SPUCHNIETE MIĘŚNIE

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
46kg w 3 miesiace? Nawet z poziomu anorektyka i na saa to nie jest takie proste. Mozliwe ze mial na to wiecej czasu, 5 miesiecy o juz calkiem prawdopodobne. Na pewno nie koxowal tuz po wyjsciu z glodzenia sie bo by mu sie zylki pozaciskaly, moze kksil po jakichs 4-6 tygodniach normalnego rezimu dietetycznego???

Mam kolege ktory prawie nic nie je. Pamietam jak kiedys sie chwalil ze wazy ok 75 przy ok 184 cm wzrostu a przez miesiac jadl tylko 1 jablko dziennie.
ja mu akurat wierze, bo dobrze go znam i wiem jakie ma jazdy z dieta..

Namowilem go na silownie i kazalem jesc. Rosl tak szybko ze co 24 godziny nie moglem poznac ze to te same miesnie. Przytyl 14 kg w tydzien, a pozniej sie wystraszyl i zwolnil tempo jedzenia, a cwiczyl moze pol roku i stal sie calkiem duzy. Pozniej znowu go naszlo na glodzenie sie.

Zauwazylem ze jak ich nazywam "niejadki" szybko nabieraja masy, ale 50 kg to w najlepszym przypadku w rok plus od cholery sadla! Maja tez raczej malo sily w stosunku do masy samych miesni, przynajmniej przez pierwsze lata.

Ale to wszystko dalekie od przykladu Bale'a.. nadal watpie w te 3 miesiace..

Poza tym sadze ze jechal na programie typu "metoda 15-10-5" fbw 3 rzy w tygodniu cale cialo. Max szybkie odzyski..

Pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Wodyn da sie przeżyć jedząc jedno jabłko dziennie?! co do tego znajomego to może spróbuj mu pomóc jakoś żeby sie na śmierć nie zagłodził...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Da sie przezyc spokojnie. Poczytaj o glowkach.

Jak go znam to podjadal co pare dni, ale nie mowil o tym bo zapomnial ... a jablek moglo byc wiecej. Poza tym wierze mu.


Sadze ze teraz cos tam je, ohajtal sie i zona mu gotuje ...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja kiedyś jechałem na jednej paczce ryżu dziennie, po trzech dniach zasłabłem - ogólnie, raczej nie polecam. Jak macie koleżanki, które przyczytają o diecie monoskładnikowej, to podajcie im mój przykład.

Też trudno mi uwierzyć w tak szybki skok wagi, tym bardziej, że Bale wygląda na mezomorfika, a ci tak łatwo nie zalewają się sadłem.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nawet Mezo-ekto..

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-15 13:33:09

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

Amatorka kulturystyka + bieganie czy to ma sens ?

WHEY premium