SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ograniczyc ten odruch ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
Masz rację sparingów miałem naprawde niewiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
nie ja nawet jak zaczynałem to nie odwracałem głowy tylko przymykałem oczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
nie no pewnie ze czlowiek to nie cyborg wiec mrugniecie sie zdarza oczu to widac nawet w walkach zawodowcow ale to co jest opisane w tym topicu to typowe dla osob ktore zaczynaja cwiczyc i napewno przejdzie z uplywem czasu

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary kupa sparingow przed Toba, nie to ze ze spaingu na sparing bedzie lepiej odczujesz zmiane po bardzo duzej liczbie sparingow. Nie znam osoby ktora by nie zamykala albo mrozyła oczu zaczynajac treningi. Rozwalił mi nerki tekst ze jak przyciagniesz brode do szyji to nie bedziesz mrozyl oczu nie sluchaj tych ******l, pozatym broda powinna byc zawsze przyciagnieta.Trenuj duzo ciezko,pamietaj ze sparingi sa najwazniejsze, samo obycie w ringu bez przygotowania kondycyjnego duzo daje wiec trenuj i sparuj pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
bez przesady z tymi sparingami... Nie jest za zdrowo ciagle obrywac po glowie. Najpierw powinien cwiczyc technike i kombinacje zeby sobie wyrobic dobre odruchy na wszystko a pozniej sparingi bo jak gosc cwiczy pare miechow dopiero to by poszedl do obicia jako mieso armatnie

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Usunięty przez Sachem za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Usunięty przez Sachem za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chodzi mi tu o sparingi z gosciami ktorzy bija aby zabic, tylko aby trafic dobre sa zadaniowki np. sparing na sama lewa reke albo na same proste lub walka w poldystansie na same haki i sierpy a nie ciagle sparingi kto kogo pierwszy przewroci i pokaze ze jest silniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
nie no to zalezy od ludzi ja jeszcze sie nie spotkalem z chlopami ktorzy wiedza co to jest light hehe no ale coz... Sparingi na same proste lub sierpy uhuhu jak ktos nierozumie co to jest light to tez rzeznia

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to prawda nawet najlepszy przyjaciel w ringu staje sie wrogiem , ale zadarzaly mi sie sparingi ze kontorlowalem sile ciosu. A jezeli chodzi o same haki i sierpy w poldystansie to jest masakryczna rzez jezeli kazdy wali na sile
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boxer zawodowy prosi o rade...

Następny temat

Trójkątne duszenie ze stójki

WHEY premium