SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najszybciej rozwinąć przedramie??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No dobra - moim zdaniem najlepszy byłby dla ciebie plan z trzema dmiami treningowymi - zresztą innego wyjścia nie widzę biorąc pod uwagę że masz w tygodniu trzy treningi piłkarskie...tylko musiałbyś mi powiedzieć kiedy masz te treningi piłkarskie...

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W poniedziałek piątek (czwartek mam ale nie zawsze idę)-raczej nie!!Ale bym nalegał na 4x w tygodniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jesteś pewien że starczy ci sił na trening z rozplanowaniem czterodniowym? - pamiętaj że jeżeli pójdziesz na siłownie po treningu halowym będziesz znacznie osłabiony, nie wiem czy to jest najlepszy pomysł...

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle że starczy mi sił!!Dotąd tak ćwiczyłem i dobrze się czuję.Myśle że będę w stanie 4x w tyg.!Masz juz odemnie soga.Dam Ci jeszcze jak mi pomorzesz z rozpiską!Fajnie się z Tobą gada!Jesteś dobrym doradcą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurcze, dobrym pomysłem byłoby opuszczenie tego czwartkowego treningu - trening oporowy, ale wtedy wszystko bedzie kompletnie zawalone, regeneracja bedzie utrudniona, myślę że najlepszym wyjściem byłoby trenowanie na siłowni trzy razy w tygodniu - przecież małe grupy można połączyć z dużymi.


Wt: Klatka, triceps,
Śr: Uda, łydki, brzuch
Sb: Grzbiet, biceps,
Nd: Barki, brzuch
I widzisz, jeżeli dodasz do tego wszystkiego piłkę nozną trening bedzie totalnie zapchany


Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
do tego jeszcze wiek 16 lat bardziej wskazywałbym na mniejsze obciążenie organizmu i trening 3 razy.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dokładnie - zapomniałem dodać że jest to kolejny powód dla którego lepiej jest sobie odpuścić rozplanowanie czterodniowe, dzięki Brutus

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to 3x razy! Ale to wtedy jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Będziesz wtedy trenował w dni w których nie będziesz miał treningu piłkarskiego -
Wtorek: Grzbiet, biceps, przedramie
Czwartek: Klatka, triceps, brzuch - jeżeli jednak będziesz trenował w czwartek to przenieś ten trening na środę.
Sobota: Barki, uda, łydki

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZiekuję Ci "Kruszek"!!Masz soga!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o trening

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

WHEY premium