SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ja jadam

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 488
Coś do zmiany? Mniej czegoś więcej czegoś innego? Proszę o pomoc, i do tego jeszcze mam pytanie do ilu mam robić wagę jeżeli chcę wyglądać jak model, w sumie to moje marzenie, aby zostać modelem ;p Chciałbym za parę lat (jak najszybciej możliwe wyglądać tak http://obieliznie.pl/img/article-2011/Top-10-najgoretsi-modele-w-swiecie-bielizny/Top-10-najgoretsi-modele-w-swiecie-bielizny-10.jpg czyli 0 tłuszczu i same mięsnie.
WAGA : 80
WIEK : 17
WZROST: 190
Moja profilówka to obecna sylwetka. Tak więc do ilu bić wagę i czy jakieś zmiany w diecie, trenuje 5 razy w tyg kosza oraz 3 razy siøka, ale już chyba kończe karierę bo szukam pracy jako kelner, tak więc pozostanie mi tylko siłownia i bieganie, ale może mi się coś odwidzi i będę dalej trenować :)
Moje zapotrzebowanie:
Współczynnik BMR 2002.39
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3454.12
Węglowodany 55% 1899.77kcal = 474.94gram
Białko 15%% 518.12kcal = 129.53gram
Tluszcz 30% 1036.24kcal = 115.14gram


Po pierwsze satysfakcja, po drugie dupeczki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
na pewno masz za duzo bialka i to o 1/3 dlugo dochodziles do tej kalorycznosci czy tak sobie od razu zaplanowalem 4k? tych wegli wydaje mi sie tez za duzo moze byc, do wymiany bulki pszenne, platki kukurydziane, szynka z piersi kurczaka, ryzu bialego tez sie staraj unikac,z mliekiem w takich ilosciach tez bym uwazal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 488
Mleko od dziecka duzo pije, od roku codzienie kurczak i ryz tylko na obiad, bez tego posilku od 10:35 to spisalem to co jadlem przez ostatnie 2 miechy. Moge platki zastapic musli , a ryz bialy , brazowym, Nie mam pomyslu skad wywalic to bialko, jakis pomysl moze co moge zjesc? I ta bulke z szynka czym zastapic, bede wdzieczny :)

160 bialka wystarczy? ;o

Zmieniony przez - Wychowany w dniu 2013-01-24 23:44:48

Po pierwsze satysfakcja, po drugie dupeczki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
wystarczy ok.160g białka
Musisz sobie uświadomić,że dietę należy urozmaicać(nie kurczak z ryżem od roku ),po to by ograniczyć możliwość wystąpienia niedoborów pokarmowych
Wyeliminuj również ze swojej diety przetworzone produkty jak płatki kukurydziane,bułki pszenne,szynkę(nie wiadomo co teraz siedzie w szynkach-wartościowszą opcją będzie mięso),sok(jeśli chcesz pić sok to tylko świeżo wyciskany przez Ciebie), mass XXL zostaw tylko po treningu-zawiera on słabej jakości węglowodany i lepiej jest zjeść konwencjonalną żywność


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-01-25 07:35:37

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dieta uboga w warzywa, brak źródeł omega-3 jak i ogólnie kiepskie proporcje kwasów tłuszczowych, dieta niedoborowa w witaminy C, D i E, resztę ratuje w zasadzie tylko to mleko, w zasadzie więcej 1/2 węglowodanów z sacharozy, lub węgli kiepskiej jakości, nadniar Na i białka.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-25 08:44:55

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Codzienne ćwiczenia- czy prawidłowo?

Następny temat

Moja Dieta na Mase. Prosze O Podpowiedzi. :)

WHEY premium