SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo może trwać powrót do formy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
Mam pytanie: Jak długo może trwać powrót do formy? Pamiętam dosyć dawno temu mogłem przebiec 5 km szybkim tempem, niestety fast foody i alkohol + siedzący tryb życia to zmienił. Dosyć szybko się męczę. Oczywiście mówię o treningu z dietą. Chciałbym znowu mieć taką wydolność. Czy w krótkim czasie jest możliwość odzyskania tego co zaprzepaściłem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
zależne jest to od indywidualnych predyspozycji, czasu jaki minął od momentu rozpoczęcia siedzącego trybu życiu, stosunku wzrostu wagi i otłuszczenia który był przed i jest aktualnie. Wniosek na pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie.

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 106 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
Określenie "krótki czas" jest określeniem względnym. Dla jednych krótko to dwa tygodnie dla innych dwa miesiące
Myślę, że powrót do poprzedniego stanu zależy również od tego czy tego naprawdę chcesz (silna wola?). Myślę, że w czasie od 3 do 6 miesięcy możesz w dużej mierze powrócić do swojej uprzedniej formy
Pozdrawiam i życzę udanego powrotu do formy bo w ruchu jest zdrowie i długowieczność, w co głęboko wierzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta CKD do oceny

Następny temat

Problem z otyłością i fetą

WHEY premium