SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak być szerszy i czy mam dobre predyspozycje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1160

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męrzczyzna

Wiek

14

Waga

75

Wzrost

177

Cel treningowy

Poszerzenie barków zwiększenie szerokosći ciała , zwiększenie masy kostnej (grubość) i nabranie masy mieśniowej

Staż treningowy na siłowni

Ok. 2 miesiące

Uprawiane inne sporty

.....

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

..

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

delikatna skolioza

Zażywane suplementy

Białko , T-100 , witamina D3 + K2 + wapń.

Ostatnio przerabiany plan

...

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Przysiad ze sztangą ok.68kg .Klata- 55kg biceps- ok.35 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Empowered
Aha.A jeżeli chodzi o kościec (w nadgarstku 17 cm) mam bardziej gruby czy chudy?DZIEKI


Szału nie ma ale jak dobrze rozbudujesz przedramię to będzie nieźle. Tylko, że to kształtowanie sylwetki to żmudny i długotrwały proces i musisz się z tym liczyć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
ok.Ale mysle ze z wiekiem mi jeszcze zgrubna bo mlody jestem.POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Przed9ramię niewiele Ci urośnie przypuszczam, że jakieś 1-2 centymetry może wpadną jeszcze w obwodzie nadgrastka.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
MOj wujek mial akromegalie i 22 cm w nadgarstku ;3.A i jezeli bede troche bardziej puszysty (troszke wyzszy poziom estrogenow) moze mi cos pojsc wiecej w kosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
bo estrogeny chyba stymuluja odkladanie wapnia w kosciach a testosteron zwieksza ich mase z tego co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Tego nie da się określić czy u Ciebie pójdzie w górę ten obwód. Najczęściej po okresie wzrostu już ten obwód raczej się nie zmienia albo minimalnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
ok.wydaje mi sie ze sie rosnie do 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Wydaje mi się, że aż tak dużo nie będzie ale obyś miał rację i ten obwód zwiększył się do tych 21cm.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
21 lat nie cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777732
Aha a ja myślałem, że do 21 cm chcesz dobić w nagrastku. Zobaczysz sam jak to pójdzie. Sam mam mały obwód nadrarstka i z tego co pamiętam to nie zmienił się chyba od 18 roku życia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push Pull na hipertrofię po 7 mies. siły

Następny temat

Początek siłowni dla chudego byka.

WHEY premium