SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek siłowni dla chudego byka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 94
Witam serdecznie forumowiczów. Mam 17 lat i w związku z kończącym sie rokiem szkolnym, postanowiłem, że zacznę ćwiczyć. Mam 184 cm wzrostu i ważę zaledwie 61 kg, co powoduje, że wyglądam jak szkielet do anatomii, a o moje obojczyki mozna sobie wybić zęby. Z moją wagą, sytuacja wygląda tak, że nie ważne czy nie zjem nic, czy zjem wyjątkowo dużo, nic się nie zmienia. Moim celem jest przybranie na masie i jednocześnie jakaś ładna sylwetka. Nie miałem do tej pory przygód z siłownią ani z dietą. Prosiłbym o jakiś plan treningowy najlepiej pod to dostosowany i wskazówki co do odżywiania.

Dodam jeszcze, że mam lejkowatą klatkę piersiową i przydałyby sie na to jakieś ćwiczenia.

Pozdrawiam serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Witaj na forum nie układamy planów czy jadłospisow. Ale możesz z powodzeniem skorzystać z naszej bazy gdzie np w linkach podwieszanych masz sporo hotowcow do wykorzystania przez siebie. Co do wskazówek żywieniowych przede wszystkim wylicz zapotrzebowanie kaloryczne na start i podział makro. Co do klaty masz jakieś foto jak się prezentuje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Chciałbym żebyś wrzucił jeden przykładowy dzień gdy jesz na prawdę dużo tutaj do tematu wraz z gramaturą orientacyjną tego co zjadasz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
tu maszg otowy plan rozpisany https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak być szerszy i czy mam dobre predyspozycje

Wiecej