SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Przybrać dobrze na wadze?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, mam 16 lat ;)
Od Dłuższego czasu cwiczę MMA (mieszane sztuki walki) moim problemem jest że mam 188cm wzrostu i 59kg wagi :/ Potrzebuję waszej pomocy na przybranie masy ciała jem bardzo dużo wręcz ZA******* Dużo i nie mogę przytyć :( Głównie szukam Tabletek, na przybranie masy ciała i Mięśniowej Pomożecie mi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3482
nie ma magicznych srodkow, trzeba jesc duzo zdrowych i pełnowartościowych posilkow

NO PAIN NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136830
Co wg Ciebie znaczy: ,,jem duzo"? Bo dla mnie jem dużo to-800g mięcha dziennie, nabiał i jakieś 4 worki ryżu;) Plus oczywiście zdrowe tłuszcze. Jesz w przybliżeniu tyle ? odwiedź dział Odżywianie, poszukaj w postach podwieszonych tematów o układaniu diety i wyliczaniu bilansu kcal. Twój musi być na sporym plusie, musisz dostarczać wielu kalorii. Wrzuć na kalkulatory potreningu.pl swój przykładowy dzienny jadłospis i sam zobacz, ile Ci brakuje, żeby rosnąć. Ułóż dietę i daj w tamtym dziale do sprawdzenia. Nie ma magicznych tabsów na wzrost wagi.

Słyszałeś o prawie zachowania masy? Mówiąc prosto, ile w siebie wrzucisz, tyle będziesz miał. Chcesz od paru tabletek nabrać 15 kg? Bez żartów, nawet na koksie musiałbyś jeść jak tucznik, żeby nabierać masy. Jak coś, będziesz stosować odżywki żeby uzupełnić niedobory w diecie, ale to już naprawdę wtedy jak nic nie będziesz w stanie więcej dostarczyć z normalnego pokarmu.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-10-06 00:47:50

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dla mnie dużo to 1,2kg miesa dziennie i 1,5kg ryżu i 1kg warzyw, sam jem troche mniej w tej chwili ale do takich wynikow dochodzilem jak chcialem jeść dużo. jak uwazasz ze jesz duzo a nie tyjesz to znaczy ze tylko tak uwazasz. Trzeba jeść jeszcze więcej, wtedy nie bedzie innego rozwiązania jak wzrost masy ciala. tabletki o których piszesz na porost mięśni - nie istnieją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Banał. Bierzesz kilo smalcu i kilo cukru - zaczynasz jeść i tak przez miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening ?

Następny temat

MojeImie zgłoś się

WHEY premium