SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ćwiczyć , co jeść ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 644

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

74 kg

Wzrost

180

Staż treningowy

3 miesiące

Obwód pasa

88cm

Obwód klatki piersiowej

101 cm

Obwód uda

42 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Pompki , siłownia 4 razy w tygodniu po 1 h

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-Brak-

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia , nie lubie biegania , jakieś pompki w domu itp.

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Nie mam pojęcia

Możliwosci finansowe

Myślę , że to nie będzie potrzebne ponieważ nie mam zamiaru brać żadnych odżywek itp.

Cel/problem/opis

Spalenie tłuszczu i dość dobry muskularny wygląd ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Witam , na początku się przedstawie , mam na imię Robert mam 16 lat (rocznikowo) , wzrost : 180 , waga : 74 kg i od tego zaczne pytanie do was drodzy forumowicze . Chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać na siłowni w domu , ponieważ chce pozbyć się odrobiny tłuszczu bo zostało jeszcze troszkę z tamtego roku gdy ważyłem jeszcze 87 kg , zrzuciłem to w około pół roku do wagi 74 kg . Więc od 3 miesięcy robię pompki , teraz wychodzi mi 6 dni w tygodniu po 42 powtórzenia 12 serii , wychodzi razem 504 pompki dziennie , widzę spore efekty , jednak chciałbym też dorównywać klatce piersiowej , bicepsem itp . na brzuchu zbytnio mi nie zależy jednak , że chciałbym spalić z niego tłuszcz , jestem przygotowany na pobyty na siłowni minimum 4 razy w tygodniu , wyciskam na sztandze leżąc 73 kg (mój rekord ) więc myślę , że to dobry wynik , tylko w tym leży problem , że klatka jest , lecz jest na niej jeszcze tłuszcz ma brzuchu zresztą też , prosiłbym też o malutkie porady żywieniowe ;) . Z góry dziękuje i przepraszam za tak długą wiadomość jakoś się tak rozpisałem , liczę na dobrą pomoc , Dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1122
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
A co do ćwiczeń to jakie wykonywać ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1122
Jest tam opisane o "treningu siłowym na redukcji" więc w czym problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Fakt , moje lenistwo jest tak duże , że nawet nie chciało mi się zjechać scrollem w dół ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Półtora miesiąca po, efekty, dalsza praca

Następny temat

dieta na redu do oceny (poprawiona)

WHEY premium