SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi & Hi Tec Movie 2009 ( Filmik )

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
a jaki prowadzisz tryb życia? z opisów widze że ostra dieta itd jest

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
jak się kimś nie interesuje to raczej nic nadzwyczajnego że nie wiem

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jak się kimś nie interesuje

to po co pytasz?



widzialem Jabiego na zywo

powiem Ci ze jego sylwetka jest bardzo ale to bardzo dobra

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-09-13 20:53:45

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
ale nie wyciągaj słow z całego zdania bo traci wtedy sens. Przecież napisałem że wygląda dobrze ale na ostro stosującego diete i jedzącego tyle towaru,tyle stażu jest dla mnie śrendnio.

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
rabbit myslisz ze zawsze bedzie ci sila rosla jak do tej pory? Kiedys osiaga sie pewien poziom i jezeli tez na wiekszej sile nie zalezy np. z powodu tego ze sie o stawy dba, to po co ma sie na sile brac za wieksze ciezary?
Tryb zycia - Jabi mial pewnie na mysli ze w ciaglym ruchu, malo czasu na jedzenie itp. , moze sie myle.

Pozdrawiam i oczywiscie nikogo nie chcialem moja wypowiedzia obrazac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
ja tam nie wiem, 85 kg wagi i 160 kg na raz bez koszulki i bez mostku to tak mało ?.
Tak jestem w ciągłym ruchu, bardzo dużo poza domem, oczywiście mam ze sobą odżwyki ale stress nie przespane noce działaja katabolicznie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Nie no jak dla mnie to jest mega sila, nie rozumiem wlasnie takich gosci co tak pisza, bodajze juz drogi na twojej stronie.
Ale widocznie oni beda trojboistami i dla nich to malo. Ja jednak uwazam ze jest git i na stawy tez trzeba uwazac jezeli sie chce jeszcze troche podzwigac ciezary.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja wiem że to jest Max przy mojej wadze tym bardziej że ja nie ćwicze siłowo.

Ok Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Widzę że pytanie o siłę,ja wyrażę swoją opinię sylwetka jabiego jest bardzo czysta bez fatu,jest super po prostu i nie jedna osoba o takiej marzy,co do siły moim zdaniem jest dobra i duża - odpowiednia do jego wyglądu,nie czarujmy się ktoś kto nigdy nie brał SAA i po 5-6lat wyciska 200kg - to jest coś nie tak i nigdy nie można powiedzieć że taka osoba jest czysta,mało realne.

Wyniki jabiego są ok , jabi pozdro i trzymaj się - czekam na twoje nowe filmiki na youtubie może się doczekam hmm ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do jabiego prosze o pomoc przy suplach Hi-Tec

Następny temat

do kasacji

WHEY premium