SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEST TU JAKIŚ MODERATOR??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Amazone - JAK NAJBARDZIEJ 3xTAK

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
Na tym miejscu tylko i wylacznie ANAZONE

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja rowniez jestem za Amazone, chociaz jej nie znam, ale wystarczylo mi pare artow, aby sie troszke zorientowac ;]

Tylko pytanie czy da sie cos zrobic ;] Negocjacje przez net, to nie sa negocjacje i niech nikt nie mysli ze da sie cos tak zalatwic ;p

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-09 02:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ama, Ama, Amazone - tak, tak, tak !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajak jak nie Amazone:-]
jesli oczywiście znajdzie czas i chęci do zajęcia sie tą sprawą
I wkońcu będziemy mieli satysfakcje z tego ze "cos" na forum wkońcu działa jak nalezy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
numer jeden jak dla mnie to Amazon

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ami... jesli tylko wyrazi checi

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Z tego co wiem to pewnie Amci chceci nie brak ale czasowo nie wyrobi.

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm ja jak najbardziej popieram Amazone w każdej sprawie - jakby stanęła w szranki z Jolką w walce o fotel prezydencki też bym ją poparł ale ... nie wiem czy proponując ją na taką funkcję nie wsadzacie biednej Amci na przysłowiową minę. Cóż bowiem może "pośrednik" (jakkolwiek uroczym i miłym by nie był) gdy ze strony właściciela serwisu brak woli współpracy, czego najlepszym dowodem jest wielodniowe ignorowanie tego postu? Mamy sytuację gdy grupce ludzi na tym forum wydaje się bardziej zależeć na jego przetrwaniu niż właścicielowi i nie wiem co w takiej sytuacji zmienić może zmiana osoby pośredniczącej pomiędzy forumowiczami a właścicielem.

Reasumując, z radością powitałbym Amcię na stanowisku arcy-moda, gdyby nie przeczucie że jej misja w dużej mierze skazana jest już na starcie na niepowodzenie, tak długo jak długo właściciel sprawę olewa, a na zmianę tej sytuacji póki co się nie zanosi. A nawet gdyby pod wpływem tych wypowiedzi na moment zmienił swoje nastawienie, to naobioecuje, naobiecuje i nie dotrzyma ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie wiem dlaczego ,a jak zwykle zgadzam się z Tyką....poza tym jak najbardziej Amazone...tylko wątpie żeby ktokolwiek chciał taką funkcje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strajk_KFD

Następny temat

testsig2

WHEY premium