SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEST TU JAKIŚ MODERATOR??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
"A Mateo ma swoj interes i musi go pilnować... czasem właśnie ryzykuje i wybiera takie zagrania.
Poza tym to jasna jest sprawa że nagród wiele nie ma a zasłużonych sporo.Zawsze będzie trzeba kogoś pominąć."

Brutus aż sie niedobrze robi, jak sie to czyta !

Myślę,że dobry "pracodawca" dba przede wszystkim o ludzi, którzy tę firmę, jej wizerunek i poziom tworzą...
Zwłaszcza jeśli robią to długo, dobrze i za Bóg zapłać...

nie mówiąc o przyzwoitości wzgl.nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
własniue tej zwyklej przyzwoitosci brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Brakuje , brakowało i będzie brakować , dlatego takie zagranie mnie nie dziwi.
A porównywanie do dobrego "pracodawcy" to nie ta bajka , nie ten poziom , tutaj trzeba pmyślec czy od tygodnia zauważył w ogóle ten post i czy raczy sie odezwac. Pewnie Michail juz dawno go poinformował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wiec albo cos z tym zrobimy albo ... po co sie w to bawic - takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli poruszasz Brutus temat Michaiła to wtrącę kilka zdań
Proszę jednak aby było to potraktowane nie jako złośliwość czy próbą obrażenia Michala ale jedynie jako dobra rada która nasuwa się wielu osobą w tej obecnie kiepskiej sytuacji

Michał zastanów się czy jesteś na dobrej drodze?
Czy warto dalej pakować się w sytuacje, która raczej powoduje narastanie sytuacji konfliktowych , która wplątuje cię w zbędne kłótnie, oraz co za tym idzie stwarza ci wrogów wśród osób które kiedyś cię ceniły!!!
Zmierza to do tego, ze z dnia na dzień tracisz zaufanie a co najgorsze kontakt z osobami, które żyją forum, dla których forum wiele znaczy, które robiły wiele a teraz tracą tego sens
Cenimy cię za wkład pracy za idee które czynią ten sport i to miejsce często częścią naszego życia ale chyba lekko nie ten kierunek teraz obrałeś

Sam określałeś się jako „medium" czy reprezentant z jednej strony administratora z drugiej strony reprezentant forumowiczów
Ale czy faktycznie uważasz ze możemy cię traktować jako swoje reprezentanta czy ludzie ci ufają, czy nie lepiej zając się czymś w czym jesteś niekwestionowanym expertem?
Czy nie da ci większej satysfakcji „produkcja" nowych talentów w kulturystyce niż zbędne ci kłótnie?
Trudno mi dociec jakie są powiązania twoje i administratora, nie mój biznes i w sumie nic mnie to nie obchodzi ale uważam, ze ktoś inny powinien zając się tym co tobie wymknęło się z pod kontroli a pewnie przeszkadza ci w realizacji tego w czym jesteś dobry, czyli w promowaniu kulturystyki.
Dlatego proponuje wybrać osobę która będzie faktycznie pośredniczyła w kontaktach, która będzie zaufanym reprezentantem obu stron
osobę ponad konfliktami
osobę bezpretensjonalną
osobę nie uwikłaną w układy
osobę która ma doskonały kontakt z modami jak i „zwykłymi" forumowiczami
osobę która znamy doskonale my, która jest każdego dnia na forum , która zna i ceni administrator
osobę która skoordynuje prace forum
osobę która w naszej opinii da sobie z tym rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
mysle ze wielu sie ze mna zgodzi - mianowicie Amazone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Zdecydowanie Amazone

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Amazonia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
amazone

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie omówione zalety kryją się właśnie pod nickiem - Amazone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strajk_KFD

Następny temat

testsig2

WHEY premium