SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JDS vs Carwin! Lesnar wypada z rozpiski..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Łar Dos Santos! Ale jestem podjarany, niedługo wyjaśni się kto ma lepszą stójkę. A może to czy przeciwko porządnemu zapasiorowi zadziała obrona (skuteczna dotychczas w UFC) przed obaleniami. Pewnie to i to.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-06-11 01:39:05

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
War Dos Santos :) Pokaż białasowi jego miejsce w szeregu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337


PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Carwin ma słabszą stójkę, być może ma mocniejsze uderzenie, ale jest wolniejszy od JDS, mniej ruchliwy, słabsza technika, sporo przyjmuje.
Poprzedni przeciwnicy jds zawsze robili ten sam błąd chcąc walczyć w stójce, pozwalając jds wykorzystać swoja najlepsza broń. Mam nadzieję, że Carwin wykorzysta wszystkie swoje lepsze strony czyli np. klincz pod siatką i brudny boks, albo obalenie i gnp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Kolejna walka "dobra" ze "złem".
Technika kontra siła i atletyzm.
Sztuka kontra solidne rzemiosło.

Ja akurat doceniam technikę i czytse MMA, zamiast brudnego boksu. Niedobrze by było, gdyby MMA zdominowała fizyka i siła.
Dobro już wygrało jedną bitwę (Cain), teraz pora na JDS.

WAR!!! Junior - pokaż temu buldogowi jak Dawid Goliatowi :D

ps. Z zajawek podoba mi się pewność siebie Carwina, ale nie wierzę że poprawił aż tak kondycję. Ten jego trener to szkoda gadać...dobrało się dwóch kowbojów:) W sportach walki lubię słuchać chłopców, którzy dużo gadają przed walką a potem dostają po buzi:) Przewiduję podobny przebieg jak w lesnar-velasquez, na pewno nie potrwa dłużej niż 2 rundy. Carwin nie wytrzyma tempa, jeśli wygra to tylko przez jakiś mocny punch. Na ziemi JDSa nie utrzyma, tak samo jak przy ogrodzeniu - to za sprawny zawodnik-kot jest dla niego. Poza tym JDS ma naturalną wagę, a Shane to już sami wiecie jak Amerykanie gainują ;)

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Żeś sie chyba biblii naczytał :)

Ale ogólnie zgadzam sie tez jestem za JDS. Ogólnie ciezko przewidziec jak ta walka sie potoczy. Obejrzałem sobie niedawn jeszcze raz JDS vs Roy i w 2 r juz tez ze zmęczenia ładnie rece dla juniora opadały, wiec szanasa dla carwina być moze sie nadarzy :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Właśnie obejrzałem sobie weigh in i nawet teraz Shane przewagi nie ma wielkiej jeśli chodzi o masę. Będzie trochę szybszy może, ale co z tego jeśli walczy z najszybszym :D Tradycyjnie Carwin face to face w butach musi robić, żeby się podnieść do poziomu wzroku przeciwnika. Kompleks...?

Ogólnie lepiej wypadł JDS- uśmiechnięty, wyluzowany. Shane sztywny i trochę zgaszony, głowa w dół, przy wejściu markował boksowanie (objaw nerwów). Ciemno to widzę dla niego.


Zmieniony przez - Lord_Xenu w dniu 2011-06-11 11:05:46

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Tak, tak bo JDS w ogóle to taki superbohater i uratuje dziś świat przed złem i zepsuciem. Ma naturalną wagę, nie wie co to sterydy - taki Son Goku naszych czasów.
Carwin to czyste zło, wcielenie najgorszego zepsucia...

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Carwin niby szczupak miał być a tu proszę - 115 kg, więc ma czym poprzeć swoje młoty. Junior też całkiem nielicho, chyba lepiej niż w poprzednich pojedynkach. JOE nieźle się masuje (119 kg!). Nowa moda na schaby nastała w Golden Glory i chyba niedługo każdy za przykładem Aliego pójdzie po masę Ogólnie ten kolo (JOE) jest dla mnie wielką niewiadomą. Przerwy sobie robi po parę lat i wraca. Herman jest nieobliczalny, czasami się zatraca, więc będzie ciekawie. No i jeszcze jedno - WAR Krzychu !!!

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Carwin to Mesfitofeles we własnej osobie, Dos Santos to Archanioł Gabriel, który reką Bożą wyrwie serce czystej postaci zła piekelnego.

Skrót ważenia dla tych co nie widzieli





War Dos Santos, War Krzysiek!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

It's showtime Lyon z Badrem Hari

Następny temat

Alistair Overeem NEW Highlight 2011 - The Fantasy

WHEY premium