SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK WBIJAĆ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 39767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
CZESC WAM !! Mam pytanie : jak głęboko wbić igłe podczs wstrzykiwania teścia , bo dziś sam robiłem zastrzyk i niewiem czy nie za płytko wbiłem igłe,przedtem to mi kumpel wbijał ale nie zwrócilem uwagi jak gleboko. Ja wbiłem nieco ponad połowe igły czy to dobrze??? z dóry dzięki za wskazówki

W dzisiejszych czasach dobrze mieć plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Witam



Tak naprawdę dobrze skontaktować się z kimś doświadczonym w tej dziedzinie, żeby pokazał krok po kroku jak robić zastrzyki. Na siłowniach jest bardzo dużo osób wspomagających się dopingiem i większośc z nich ma w tym duża praktykę.


Istnieją trzy sposoby na wstrzyknięcie substancji - dożylnie, podskórnie i domięśniowo. Wszystkie sterydy powinny być wstrzykiwane domięśniowo.
Najlepiej w mięsień, który jest rozbudowany i w miejsce mało unerwione. Istnieją trzy główne grupy mięśni w które można dokonywać iniekcji.
Pierwsza to mięsień prosty uda. Kolejnym dobrym miejscem na zastrzyki są pośladki. Jest to nieco trudniejsze od iniekcji w udo, gdyż mamy ograniczone pole widzenia. Jednak osoby stosujące środki dopingujące najczęściej wstrzykują substancje w te okolice.


Jak zrobić prawidłowo zastrzyk ? Polecam kilka tematów:


https://www.sfd.pl/OMA___jak_prawidłowo_srzelic__-t341146.html 

https://www.sfd.pl/Igły_i_nici...-t45459.html 

https://www.sfd.pl/Jak_zrobić_zastrzyk_w_pośladek_-t406042.html 


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Wbij igle tak aby schowala sie cala.
Nie zapomnij o odciagnieciu tloczka by sprawdzic czy nie natrafiles na zyle.

...::: Pozdrawiam :::...

"Wszystko co polskie jest moje: niczego wyrzec się nie mogę! Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne." - Roman Dmowski

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
Arek_NR dzięki za wskazówke . A czy wbijać igłe prosto czy pod ukosem????

W dzisiejszych czasach dobrze mieć plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Masz tu ladny artukul o iniekcji: http://www.kulturystyka.pl/artykuly/66
wszystko jest adnie opisane

...::: Pozdrawiam :::...

"Wszystko co polskie jest moje: niczego wyrzec się nie mogę! Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne." - Roman Dmowski

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
Arek_NR dzięki za wszystko

W dzisiejszych czasach dobrze mieć plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Sherman jak masz wbijać igłe całą w muła to zakup 0.8 bo inna może się złamać to jest moja wskazówka dla Ciebie.

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie wolno wbijac igly do konca, bo moze sie zlamac i schwac pod skore. Zawsze zostawiaj pare milimetrow na wierzchu.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
Chłopaki dzięki za rady będe teraz już wiedział jak sie kłuć ]

W dzisiejszych czasach dobrze mieć plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
koxiarze

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MYSLE ZE 0,7 W ZUPELNOSCI WYSTARCZY. JESLI CHODZI O MIEJSCE INJEKCJI TO POLECAM W NOGE-TJ UDO. ZALETA JEST TO ZE SAM SOBIE ROBISZ SHOOTA :)
NIE CZAJE JAK WY ROBICIE TE ZASTRZYKI ZE WAM SIE IGLA LAMIE HEHE...NAPINACIE MIESNIE CZY CO??

STARAM SIĘ IŚĆ DO PRZODU, NIE ZAGLĘBIAJĄC SIĘ W PRZESZŁOŚĆ-TO CO JUŻ MIAŁO MIEJSCE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tu nie chodzi o to ze sie igla lamie, tylko ze sie moze zlamac. Nawet jesli szansza jest 1 na 100, to jak sie zdarzy to czy chcialbys leciec z igla w dupie do lekarza? Usuwa sie ja chirurgicznie, a chyba malo jest osob co takie rzeczy lubia. Wiec lepiej uwazac.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czysty doping

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium