SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ROZPISAĆ SUPLE???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
dieta jest ok, i naprawde jak widzę takie cos jak napisal autor - a "diety" innych uzytkownikow, co sie pytają o kreatynę i inne suple...to ta jest o poziom lub dwa lepsza..
doskonała nie jest...ale zła też nie , więc już nie panikujcie

i tak wliczamy bialko np. z kaszy do ogolnego bilansu...bo to najzwyklejsze białko, ktore takze jest wartosciowe; ogolnie jest ok, suple masz rozpisane przez pig'a - powodz.

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-08-23 06:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Mleko 500ml 1,5%
płatki owsiane 120g
jajo gotowane 1szt.
chleb razowy 3 kromki
oliwa z oliwek 1 łyżka

W tym śniadaniu nie ma praktycznie wartościowego białka???
Jajko 8g, mleko 15g(jeśli w mleku nie ma metioniny i cysteiny to jest w płatkach i chlebie to wystarczy), w chlebie i płatkach nie ma lizyny, ale jest w mleku.

Jak by patrzeć w ten sposób to tylko odzywka białkowa i kurczak do zjedzenia.

Dieta nie jest super, ale poprawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
mylisz sie - 120g platkow owsianych to ponad 13.5g wartosciowego bialka do tego dochodzi kilka gramow z razowca i jest good ,wiec jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No tak,na tej zasadzie to można szamac tylko kasze,chleb i popijac to mlekiem i akurat uzyska się w dziennym spozyciu idealny stosunek białka do węgli.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No tak,na tej zasadzie to można szamac tylko kasze,chleb i popijac to mlekiem i akurat uzyska się w dziennym spozyciu idealny stosunek białka do węgli.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Glupoty wypisujesz.Jaki idealny?jaki jest idealny stosunek białka do reszty? bo chyba nie 1 do 4?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Głupoty wypisuję ja, a Ty wszystko bierzesz dosłownie.

cokolwiek nie powiesz - mnie jest dobrze z moimi poglądami dietetycznymi, Tobie też jest dobrze z Twoimi.Więc po co to roztrząsac. Straciłem nadzieję na przekonanie Cię, i to nie do moich racji, ale do celowości poprawiania diet początkujących osób, które zaspokajają zapotrzebowanie organizmu na białko poprzez wypijanie hektolitrów mleka i zjedzenie w ciągu dnia 150 g piersi z kuraka.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Sory za podwójny post,ale zapomniałem czegoś ddoac, a nie wiem jak korzystac z edycji posta: dla mnie idealnym stosunkiem białka do reszty jest ten, który gwarantuje mi zachowanie zdobytej muskulatury, a w okresie suplementacji przyrost masy.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Otósch to
Ale ten stosunek jest inny dla każdego
Stąd jeden bedzie jadl ryż i popijał mlekiem i będzie rósł jak dziki, inny nie..
Mówie - moje poglądy wynikają z wiedzy jaką udało mi sie przez lata zgromadzić i pozyskac od osób madrzejszych w tym temacie ode mnie

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
don pawson - po pierwsze, mowie to z szacunkiem - ale troche jeszcze nie kumasz czaczy ale jak napisales, Ty rozumujesz po swojemu...ja, mietki po swojemu, a inni takze moga miec rozny tok myslenia...no i dobrze niech tak bedzie - przynajmiej dyskusja nie konczy sie na 2-3 postach

ale nie mozna,np.nie wliczac bialka z tego typu produktow jak platki do ogolnego bilansu, lub znowu na odwrot jest tylko i wylacznie platki,chleb ,kasze (jak napisales) no bo sobie policz ile wtedy bys musial zjesc...takiej kaszy na przyklad

ps. edycja posta - to taka mała lupka (obok ikonki gg) nad Twoją wypowiedzią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cykl (muscletech)

Następny temat

leucyna czy izoleucyna?bcaa

WHEY premium