SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK FENIKS Z POPIOŁÓW - SPAM POST IS BACK!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184924

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
za jakies 20 minut trzeba sie na siłke zbierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
we are here
we are there
we are f***ing ewerywhere

ale to na anglię nie nasze stadiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no, siedzialem na tej ich pryczy/leżance czy choy wie jak to sie nazywa , babka ponoc mnie badala a ja *** na plecy no i beton stary mowil ze sie przestraszyl no i mnie jakos do szpitala obok odeskortowali , rano sie budze ... mysle ze do roboty pewnie zaspalem . Otwieram oczy , moja siora obok patrze w prawo a tam stare dziady krzyzowki rozwiazuja mowie SUPRAJS KURVAA dobrze ze kumpel przyniosl mi 3 saszeteki gajnera z vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
B jakbym miał 50 w kablu to tez miałbym siłe perswazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
kumpel siedzial w szpitalu anglik mowi do pielegniarki ty korwa przynies mi dianabol bo oszaleje a babka mowi z epo***alo go zadzownil po typow przyweizli mu mety i strzaly i se na oddziale bral haahh to sa zryte banie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
..bo tylko anglia mowi po angielsku

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie choopaki na przerwie w szkole sie szprycowali wtedy wlasnie nauczylem sie robic zastrzyki na maturze za mna siedzial kumpel aktualnie bral wtedy omena i antka ryj jak ksiezyc i leje sie z niego ciurkiem

akcje dobre dluga przerwa , do kibla ampułki z prolongatumem albo deką i *** poyeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
pepsko widziales tunel albo cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nic nie pamietam srode pamietam tak do godziny 18

a jak patrze na swoje wypowiedzi w spamie to zastanawiam sie czy to ja je pisalem hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
może pepsko to nie pepsko

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeziebienie

Następny temat

Odblokowanie po dece greckiej, omce i mecie

WHEY premium