SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK FENIKS Z POPIOŁÓW - SPAM POST IS BACK!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184889

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie pluco, tylko jadro i nie jedno tylko wszystkie

czolem pepi

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj pan spokoj . Ojciec mi opowiadal co sie dzialo tamtego wieczora ja nic koorwa nie pamieta. Ponoć padlem tam plackiem i jak mi zmierzyli temp to 40.5 bylo ;/ wypisalem sie dzisiaj na wlasne zyczenie . NIe bede lezal wsrod starych dziadow kurvaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo zawiezli mnie na pogotowie fajnie sie tego slucha... pamietam ze sie budze a siora siedzi obok , patrze w prawo a tam jakis dziad lezy mowie łokurvaaa dzie to ja jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ogole jakim to cudem mam odbanowane konto ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
ja mam dobre wspomienia z szpitala pamietam jak mialem z 16 lat lezalem na wyrostku zayyebista pielegniarka z duzym dekoldem mnie obslugiwala a co do dziadow to norma zdrowy chlop w szpitalu nie lezy

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet kroplowke mialem pamietam wszystko da jakiejs godziny 18 w środe pozniej juz tylko czwartek od poludnia jakos tak . Dawno takiego hardkoru nie mialem .Lepsze jak dragi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
cisne zaraz na silke barki same sie nie zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
jak cie uspili to nie pamietasz pewnie mieli cie dosc na pewny okres czasu

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no nie uspili mnie , ojciec mowil ze jak mnie tam badali na pogotowiu po prostu padlem na ta leżanke czy jak to sie tam nazywa . NO i chooy beton zero reakcji . ale przynajmniej sie wyspalem i nawet awans w firmie mi sie szykuje jeszcze tydzien i z produkcji wedruje do biura stacjonowac przy kompach taka mala niespodzianka koorwa.

ide zjesc wkoncu cos normalnego

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2008-09-19 17:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
pepsko nie wyroochales zadnej pielegniarki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeziebienie

Następny temat

Odblokowanie po dece greckiej, omce i mecie

WHEY premium