SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE OKULARY PŁYWACKIE?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Jakie okulary kupić speedo swedish mirror czy speedo Mariner Mirror albo jakieś areny do 55 zł

SSWC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
speedo swedish mirror

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 58 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5572
Witam serdecznie.
Mój syn chodzi na basen. Ma okulrki do pływanie chyba z taką uszczelką gumową, trudno mi to ocenić, na paseczku napis Spurt. Po powrocie z basenu po kilku godzinach pojawiają się wokół oczu bardzo czerwone, lekko opuchnięte odciski, wręcz stan zapalny. Utrzymuja się kilka dni, stan skóry jest zmieniony i wygląda to strasznie. Nie wiem co może być przyczyną, myślę że to wina okularów, gdyż w poprzenio uzywanych okularach nie było takich problemów. Owszem, pojawiały się jakieś ślady po okularkach - po odciśnięciu zaraz po basenie ale po chwili znikały. Nie wiem więc czy to jakieś uczulenie, czy też wina okularów , jakieś zasysanie. Musze spróbowac kupić inne okulary, tylko jakie? Proszę o pomoc, cena okularków w tym przypadku nie ma znaczenia. Czy może spotkaliście się z czymś takim i mozecie coś poradzić. Jak zmiana okularów nie pomoże będzie musiał zrezygnować z basenu, a tego bym nie chciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
ogólnie to szwedki rlz :)
Ja pływam w szwedkach od zawsze i są wypasione. Można je sobie wyregulowac dokladnie sznurkiem, a nie jakimś plastikowym noskiem i nie przeciekają nawet w extremalnych warunkach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
bdan65 = " stan zapalny" ?? po okularkach? to musi je sobie chyba wciskac w oczy z calej siły... szwedki nie mają gumek-są twarde i przylegają tak ze mo 1 minucie juz ich nie czuje i n ie zwracam na nie uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 58 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5572
a te szwedki to jakieś konkretnej firmy; syn ma 9 lat - czy jest opcja dla dzieci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1618
nie;]

robisz na sznureczku ciaśniej...

moja ma siostrzeńca w moich szwedkach każdych ( mam chyba z 10 par) pływał i wszystkie pasowały po lekkiej regulacji (jednym skręceniu) on ma 8 lat;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
zwroccie uwage jak macie gleboko osadzone oczodoly i jak jest zbudowany wasz nos, jesli macie gleboko osadzone patrzaly a nos nie za maly:) polecam silikonowe gdyz wywieraja one najmniejszy nacisk i sa najlagodniejsze na bolesne miejsca, plywalem w okularkach witex za 30 czy 40 pare zl starczyly mi na 5 lat... 3 dni temu padly... polecam a jestem po awfie, pracuje jako ratownik i instruktor plywania...

Powodzenia w wyborach...
1

awf poznan...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
mirrorki speedo sa super ale to sa ciemne okulary i mnie nie pasuja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3559
mnie po szwedkach(tzn. na początku, te które miałem jako pierwsze) dookoła oczy przez miesiąc bolały(codziennie zakładałem) nawet jak szwedek nie miałem na sobie, a potem tak jakoś przestały boleć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

programy rowerowe

Następny temat

bieg taktyczny na 300 i 600 metrów

WHEY premium