SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAJA KURZE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
makelroj jesli w/g Ciebie cukier z warzyw jest bardziej "szkodliwy" niz tluszcz i cholesterol z zoltek to pozdrawiam i do tego polecac komus syntetyczne witaminy, ktore mozna dostarczyc wraz z jedzeniem tez spox, od ponad roku czytam diety w MensHealth ale Ty i tak wiesz lepiej, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Men's Health to bym z dystansem radził podchodzić i to sporym dystansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yandc
Tłuszcz z jajek nie jest szkodliwy, bo dlaczego skoro nie zawiera tłuszcz trans?
Cholesterol z jajek również nie jest groźny.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-06-03 16:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jak nie wieżysz w to co napisałem, to poczytaj wypowiedzi skalara, mysle ze wyczerpał temat co do cholesterolu i tłuszczy

zdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
jedno duze jajko ma okolo 213mg cholesterolu a dokladnie zoltko a dzienna norma na choles wynosi 300mg...
nizej jest link ale w jezyku angielskim http://www.mayoclinic.com/health/cholesterol/HQ00608

Wydaje mi sie, ze artykuly np w MensHealth nie sa wyssane
z palca ale oparte na wielu badanich kilkunastu naukowcow i sa bardziej wiarygodne niz wypowiedzi kolegow.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
badanich kilkunastu naukowcow i sa bardziej wiarygodne niz wypowiedzi kolegow

zgadza sie, ale wszystkie wypowiedzi kolegów znających sie na temacie są własnie podparte badaniami

jedno duze jajko ma okolo 213mg cholesterolu a dokladnie zoltko

też sie zgadza, ale umkneło ci ze ów cholesterol nie ma wpływu na cholesterol we krwi

zdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 670
Wg mnie jajko to jeden zn ajbogatszych pokarmów .Nie przyjmowałby jajek z weglowodanami a cholesterol to bzdura przy intesywnym treiningu ma mało do rzeczy .

JA pijam czasem surowe ale wiem ze moze powodowac niedobor biotyny -ale tylko surowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3869
Smiać mi sie chce jak niektórych czytam, dziennie spozywam od 18 do 20 jajek i badania mam pozytywne, kiedys spozywałem surowe jajka 8 rano ale od kiedy H5N1 sie pojawiło zbastowałem z przyjmowaniem w takiej postaci jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62169
Cholesterol produkuje wątroba.Dieta ma minimalny wpływ na jej poziom we krwi.Jedzcie jajka na zdrowie,ale o tłustych rybkach nie zapominajcie.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
jak dieta nie ma wplywu na poziom cholesterolu we krwi... juz wiekrzej glupoty nie slyszalem!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni posiłek o której godzinie?

Następny temat

CHCE ZACZAC NASTEPNY CYKL POMOZCIE

WHEY premium