SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAJA KURZE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedzenie jaj bez żółtek i wywalanie ich to marnotrawstwo, zawierają m.in. lecytynę, bardzo ważną dla funkcjowania układu nerwowego.
Temat o żółtkach: https://www.sfd.pl/Czy_warto_pozbywać_sie_żółtka_z_jaj_-t203535.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
yandyc czy jakos tak, wiesz co to jest dieta CKD?? jezeli nie to lepiej troche poczytaj , dzienne spozycie weglowodanow nie moze przekraczac 30 g !!a ty mi p[iszesz o jakis sandwichach ,chlebach razowych itp. ;)

odpowie mi w koncu ktos na to pytanie, jakie witaminki najlepiej kupic?

Kocham mamę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
yandyc staraj sie wiedziec co piszesz, a nie pisac co wiesz, bo gdzies ci o uszy sie cos obiło,
wciskasz ludzom owoce z dużą zawartością cukru,pieczywo które jest średnim pomysłem na dostarczanie wegli, i wywalanie wartościowych żółtek które mają wiecej białka niż samo białko jaja, lecytyne a tłuszcze z jaja nie są niezdrowe,

poczytaj troszke

co do witamin to najlepsze są w postac helatów i przyswajalnośc jest dużo wyższa

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
dzieki za odpowiedzi ale jak sie okazalo musze przerwac CKD , bo wlasnie sie dowiedzialem ze nie jest to dieta dla poczatkujacych wiec pozostaje mi ulozyc zwyklla zbilansowana diete na redukcje ,

Makelroj : co to znaczy HELATóW ?? mozesz podac dokladny produkt ktory wedlug ciebie jest dobry ?

Kocham mamę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443


moim zdaniem opłacalne i b. dobre jeżeli chodzi o wit i minerały


Chelatowanie to istotny proces wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne, np. aminokwasy, umożliwiający dobre wchłaniane pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz ich dystrybucję do przebiegających z ich udziałem czynności życiowych. Minerały z prostych związków nieorganicznych są w zasadzie nieprzyswajalne,a wchłaniają się jedynie na tyle, na ile będą zdolne tworzyć chelaty ze składnikami równolegle pobieranego pożywienia.

ps, co do supli to nie ten dział

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zestawy witamin syntetycznych są zbędne w diecie. Skupiajcie się na naturalnych. Lepiej kupić więcej warzyw niż wydawać na suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1252
Skalar. chcesz powiedziec ze nie warto kupywac tych witaminek ktore polecil Makelroj??

Kocham mamę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaminy które polecił makelroj są w bardzo dobrej forme i na pewno wchłanialność ich będzie wysoka. Jednak moim zdaniem nie warto kupować cały zestaw witamin bo po co? Masz niedobór ich wszystkich?
Jeśli kupować to jedną witaminę/minerał ze względu na oczekiwane cele po ich stosowaniu. Nie warto dawać więcej czegoś jeśli się już ma odpowiednią tego ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Nqwet nie złe te witaminki są i w dobrej cenie, mój kolega je łyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni posiłek o której godzinie?

Następny temat

CHCE ZACZAC NASTEPNY CYKL POMOZCIE

WHEY premium