SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

It's Showtime 2012: Hari vs Saki - LIVE Orange Sport

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No nie wiem. Silva wydaje się być wirtuozem w tym co robi. Często zrywa rytm (a nie zadaje kilka ciosów i odskakuje) i nie daje przeciwnikowi odetchnąć, często wyprowadza ataki z przedniej nogi no i ma świetne uniki. Ma nieprzewidywalną stójkę i praktycznie każdy jego cios jest przemyślany. No i głowę ma mocną.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
"No nie wiem. Silva wydaje się być wirtuozem w tym co robi. Często zrywa rytm (a nie zadaje kilka ciosów i odskakuje) i nie daje przeciwnikowi odetchnąć" ja osobiście bardzo lubię Pajączka ale on nigdy Imo nie walczył z takim rasowym K-Łanowym strikerem,j.w. wymienieni(no może poza Vitorem którego Sefo trenował),a Melvincio jest Imo dla niego za mały,chociaż nie ukrywam że chciałbym zobaczyc co by zaprezentował np.z kimś takim jak np.Spong no ale już raczej tego nie zobaczymy,i moim zdaniem np.Liddel(w prime) był nawet od niego lepszym strikerem(koordynację Chuck miał niesamowitą),no ale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiesz, to że nie walczył z wieloma utytułowanymi uderzaczami to nie znaczy że nie miałby potencjału aby ich rozwalać. Moim zdaniem ma. Podobna sytuacja u Juniora Dos Santosa. Niebawem przekonamy się jak mu pójdzie z Alistairem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
k***a swietna gala, emocjami rozyebało ufc tego dnia. Badr swietny fighter, ale jego stójka nie bazuje na jakiejs wyszukanej technice imo. Nie wiem jak bedzie mu szło w boksie. Imo jak ktoś wyzej na zasadach boksu to być może i dos santos by go uspił. Daniel Ghita zawszie widziałem ze ten chłop ma moc, na serio przech** fghter

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak, Puar, taka świetna ta stójka Silvy że przegrywa z kelnerem w boksie w drugiej rundzie

Nie oszukujmy się, stójkę dopasowaną do mma ma genialną, ale sama w sobie już taka nie jest i Spong by go zgwałcił.





Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-01-30 11:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
Ta przegrana Andersona w boksie miała miejsce w 98 roku;] To w tej chwili żadne odniesienie do poziomu jego stójki;] Poza tym zgadzam się, że to jest jak porównywanie Batman vs. Gozilla trochę;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Dla wszystkich zastanawiających się jak skończyłaby się walka Spider - Spong, odpowiadam: Spider przez triangle choke (albo jakiekolwiek inne submission), to chyba oczywiste.

Dla tego, co się zastanawiał nad walką Hari'ego z JDS'em w boksie - Hari by Juniora zdominował już samymi warunkami fizycznymi (zasięg).

Dla tych, co się zastanawiają nad walka Batman-Godżilla - Godżilla ma lepsze warunki fizyczne, a Batman ma gadżety

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak zauważył Tommy, Silva przegrał w walce w bokserskiej w 1998 roku, więc nijak ma się to do umiejętności które prezentuje dzisiaj. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś w taki sposób pokonuje Belforta co Pająk...

Jak Anderson postanowiłby się bawić ze Spongiem w grappling to pewnie szybko by go wykończył, ale wydaje mi się że spróbowałby w stójce na ciosy, no i wtedy byłoby ciekawie. Ewentualnie na zasadach K-1.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Hari mega kozak, tak zniszczyć Sakiego... Nie do wiary.
Ghita to samo, miał przecież b. utalentowanego przeciwnika o znakomitych warunkach.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nigdy nie byłem fanem Badra i jego dresiarskich zagrywek Ale jego kickboxing jest bez dwóch zdań niesamowity.

Prawdziwa szkoda, że odchodzi, bo w boksie to IMO nie zaszaleje, a jego kopnięcia były piękne. Chociaż patrząc na to, z jaką łatwością przedarł się przez obronę Sakiego, to chyba od dawna ostro piłuje techniki łapami.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł „The Sting” Słowiński i jego plany na 2012r

Następny temat

UFC on FoX 2 Live

WHEY premium