SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Irak - kilkanaście miesięcy później

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Prawo do swobodnego wypowiadania powinno być obwarowne odpowiedzialnością. Telewizja pełniąc rolę informacyjną skupia się głównie na sensacji, na obrazie. Przez takie działania wpływają jedynie na emocje nie angażując intelektu. Terrorystom w to graj i to oni decydują co widzowie ogladają, albo czytają. Powinno się zabraniać niektórym stacjom telewizyjnym nadawania programów o takich treściach, a także szmatławcom. Informowanie o akcjach terrorystów powinno się odbywać w sposób wyważony, wybiórczy. Nie reklamować, nie pokazywać w nieskończoność ofiar, płaczących rodzin, zniszczonych, dymiących obiektów. Nie pokazywać przywódców, nie pokazywać ich jako triumfatorów, olać ich całkowicie. Pokazywać ich twarze( a nie sylwetki w akcji), jako twarze złoczyńców, złoczyńców, za których głowę wyznaczono nagrodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Wieruszka na prezydenta

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
Wiem Tank......wszystko jeszcze przede mna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Nie wiem jak w Polsce ale u nas niektóre stecje non stop pokazuja ben Ladena i jego oświadczenia , aż do znudzenia. Oni nie musza miec własnych telewizji przygłupawi dziennikarze robia za nich robote propagandową.
Czy nie uwazacie ze powinno sie zabronic pokazywania naprzykład gości przetrzymujacych przerażonych zakładników(oczywiście anonimowośc rodzin sie nie liczy dziennikarze paplaja imie i nazwisko) i cos tam gderają(wyprane mózgi)o Koranie i o niewiernych.

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Jakie nieznane ugrupowanie terro? Poszaleliśmy troche z chłopakami na imprezie za bardzo i dzwoniliśmy gdzie popadnie, a teraz robią z tego łaj taj. W zasadzie to chciałem zamówić pizze, a wyszło ze Polskę chcę wysadzić. Tylko skąd ta Bułgaria to za cholere nie wiem...
Żartowałem... Ludzie, bierzemy udział w wojnie jako agresor, nie sądziłem że dożyje takiego sku***syństwa. Poważnie myślę o zmianie obywatelstwa. Rzygać się chce jak się słyszy doniesienia z Iraku. Cóż, naszych partyzantów też kiedyś nazywano terrorystami, sorry wtedy funkcjonowało określenie bandyci.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"Poważnie myślę o zmianie obywatelstwa."
-- to lepiej zmień


"Cóż, naszych partyzantów też kiedyś nazywano terrorystami, sorry wtedy funkcjonowało określenie bandyci."
-- nasi zołnierze równiez robia czystki w sród ludności cywilnej, morduja, tworzą getta, a ci "partyzanci" w iraku to rodowi irakijczycy z dziada pradziada, którzy walaczą o dobro swoich współobywateli i dążą do ustanilizowania sytuacji, czasem tylko zabija bogu ducha winnych irakijczyków



Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-07-21 23:15:24

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Isengrim a co da ci zmiana obywatelstwa?

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
No jak tam chłopaki? Dumni jesteście z odznaczenia gen. Bieńka Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
?przepraszam za głupie pytanie , ale ja nie w temacie who is Bieniek?

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
To, że będe żył w jakimś normalniejszym kraju.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt do sparingów CENTURY , rekawice.

Następny temat

Druga Konfrontacja Sztuk Walki

WHEY premium