SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga Konfrontacja Sztuk Walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Druga Konfrontacja Sztuk Walki odbedzie sie 10 lipca w hotelu Marriott.
http://www.konfrontacja.inter-akcja.pl/

Pisze o tym w tym dziale dlatego, ze wystaruje tam osmiu zawodnikow w tym czterech to przedstawiciele stylkow chwytanych.
Zapasy bedzie reprezentowal jak i w pierwszej edycji Norbert Swierblewski z Gwiazdy Bydgoszcz
Judo Antek Chmielewski z Warszawy
Sambo Jurij Filipczuk
Brazylijski jiu-jitsu Krzysztof Mila Bydgoszcz
no i jest jeszcze Lukasz Jurkowski zdobywca tytulu pierwszej edycji reprezentant taekwondo trenujacy rowniez bjj w Okninski Vale tudo.

Ale do rzeczy.Kogo obstawiacie zwyciezca drugiej edycji konfrontacji sztuk walki? Jestem na 100% pewien , ze bedzie to ktos z tej 5
Norbert bardzo dobry zapasnik przegral w pierwszej edycji o ile sie nie myle z Romanem Szaszkovem z sambo uczestnikiem mistrzostw swiata submission wrestling i ligii bjj;) medalista mistrzostw Europy ale zastapi Go w tym turnieju inny zawodnik sambo o ktorym ja osobiscie nie wiem nic.
Reprezentant bjj posiadacz niebieskiego paska nigdy nie widzialem jak walczy no i Antek Chmielewski czolowy Polski judoka i zdobywca Pucharu Polski Vale Tudo.

Ja osobiscie obstawiam Antka jako zwyciezce w finale z Jurasem a Wy jak obstawiacie?
...i dlaczego nie ma nikogo z Luta-livre chlopaki?;)


pozdrawiam

Grappling

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
ja juz ogladałem. naprawde udana gala, za***iste było k.o w wykonaniu jurasa. komentarz nawet calkiem calkiem a jeden komentator ciagle sie ekscytował osobą mirka że mirek to, mirek tamto ogólnie wrazenie dobre. oby to sie rozpowszechiło i żebyśmy mieli wiecej takich relacji w polskiej tv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1731
Antek, bez dwóch zdań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
jw. Antek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1984
Tez obstawiam Antka

BJJ z WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez Antek ich wszystkich zje...
Aha, podobno mial startowac jako przedstawiciel sambo 'zawodnik' z TB (dla kumatych)...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
to juz kumaci tez sie za to biora (jesli dobrze mysle o kogo chodzi..) :(

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
Macie problemy ze sciagnieciem filmikow z pierwszej konfrontacji? Bo mi wyskakuje caly czas jakis bład i nie moge sciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Ja nie moge sciagnac :/


pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Informuje ,ze bilety na Konfrontacje wciaz sa dostepne w restauracji champions.Cena 50 stojace(w cenie energy drink Red Diabolo i piwo),100 i 200 miejsca przy stoliku.

tym samym dementuje pogloski ze juz nie ma biletow:) jest ich jeszcze ok.200

pozdrawiam sfd

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
A co z tymi filmikami z I konfrontacji? Bedzie sie dalo je sciagnac, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Antek will be the winner

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Irak - kilkanaście miesięcy później

Następny temat

Kto sie zna na sprawach zwiazanych z wojskiem???...

WHEY premium