SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja wyników hormonów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
i wrzuć wyniki panelu z ostatnich badań tsh/ft3/ft4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Tak, tarczyca pod kontrolą lekarza. Co się dzieje.. no ogólnie to mam osłabione libido, praktycznie brak porannych wzwodów i brak jakiegoś szczególnego pociągu seksualnego, na siłkę chodzę raczej zmuszając się, sen się poprawił, choć kiedyś była tragedia, a inne skutki uboczne mogą być subiektywne, ale tylko ten 1 najbardziej mi doskwiera. Progesteron akurat po finie jest ZA MAŁY. Te wyniki badań które wstawiłem w 1 poście, były podczas stosowania kreatyny, to może dlatego estrogeny nieco niższe. Pytanie.. co teraz ? Albo będę kontynuował naturalną terapię z boosterami teścia, inhibitorami aromatazy i progesteronem (niektórym pomogło), albo coś innego, nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc nie słyszałem, by komuś antyestrogeny typu clomid/tamoxifen pomogły, ale może brali je za krótko.

Zmieniony przez - michail89 w dniu 2015-02-09 21:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Co do tarczycy, to myślę, że nie ma co drążyć, TSH trzymam poniżej 2, FT4 wysokie, FT3 niższe (choć w normie). Prędzej powinienem zainteresować się nadnerczami i przysadką, ciul wie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym połączeniu TYCH środków ? (na regenerację i oczyszczenie)

Następny temat

octan cyproteronu w jedzieniu

WHEY premium