SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
jak się sprawdzała taka dawka to się jej trzymaj.
dokładniejsze badania to wystarczy samo ft3 zrobić i tyle
w dni badania nie bierzesz rano t3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Ok,dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przed badaniami nalezy przyjac zaplanowana dawke.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Czyli z rana wrzucić dawkę czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
Miczel a dlaczego? moja zona robi badania co 2 miesiace i lekarz zawsze jej zaleca bez tabletwk robic badanie na czczo.z tego co wiem to wszyscy robia bez tab badanie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jakis pewnie mit ktore trzyma sie czesc znachorow, nie wiem
wynik jest bardziej miarodajny jak dla nas, ft4 bedzie wyzej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
wiekszosc literatury tak podaje i z tego co wiem wiekszgosc lekarzy tak zaleca.okres poltrwania t3 jest chyba jakos do 3 dni a t4 do tyg.moja chodzi w ldz do pani Cajdler-łuba jedna z bardziej ogarnietych endo.lata kobieta po swiecie i caly czas sie doksztalca.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak mamy wchodzic w szczegoly to literatura podaje roznie w zaleznosci od podawanego leku
Po podaniu T4, nie bedzie zadnej zmiany poziomow TSH i ft3 w badniu, wiec tu zupelnie bez znacznia
Po podaniu T3 (lub mix) beda zmiany TSH i ft3, badanie pod kontem dopingu czy kontroli jakosci srodka tak jak robimy lepiej zrobic po przyjeciu dawki, ale i tak nie ma to wielkiego znaczenia jak leci 3-4x norma

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Pięknie mi Panowie na mieszaliscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
marrcii
Pięknie mi Panowie na mieszaliscie
mi tez bo w przyszlym tyg chce isc zbadac poziom bo wjechalem na t3 i nie wiem czy dawka ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wejście na cykl - wyniki badań

Następny temat

Clenbuterol

WHEY premium