SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

International Powerlifting Polish Cup XPC - SIEDLCE 30.11-2.12.2018

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Trochę wcześniej ponarzekaliśmy ale wygląda to całkiem okazale,statuetki za każdą konkurencję i medale,najlepsi zbiorą niezłą kolekcję,no i kilka wyników na bardzo wysokim poziomie już po pierwszym dniu.


Całkiem możliwe że każdy będzie miał medal , bo frekwencja taka sobie ... przynajmniej w pierwszym dniu.
Ale trzeba przyznać że statuetki bardzo ładne i okazałe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
Faktycznie frekwencja była słaba ale to żadna niespodzianka. Wiadomo było że nie bedzie innych zawodnikow niż w Łukowie bo tak zarządził organizator (eliminacje). Same zawody...były ładne i mam tu na myśli sobote. Niestety do wielu rzeczy można sie przyczepic. Przede wszystkim listy startowe. Nie było ich do momentu rozpoczęcia startów. Nie było wiadomo kiedy zaczniemy, jak się rozgrzewać itp. na szczęście po wywieszeniu list organizator dał nam trochę czasu na rozgrzewke.
Organizator tłumaczył wysokie wpisowe posiłkiem. Super, tylko że grupy były rozpisane tak że nie było kiedy jeść. Rozgrzewka, start, pomoc zawodnikom z innej grupy, rozgrzewka start i tak w kółko. Jak skończyłem to załapałem się na to co zostało i sorry ale taki obiad w takiej ilości dają u mojej córki w szkole za 7zł.
Z całym szacunkiem dla organizatora ale tak być nie może. Może to fajnie jak ktoś startuje tylko np w klacie ale w trójboju nie ma czasu na jedzenie obiadków między bojami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Z tymi posiłkami było już podobnie na innych zawodach w Siedlcach....jak poszedłem na stołówkę to zostały resztki.
No niestety kwestia godzin startów nie była rozwiązana aż do ostatniej chwili.... nic gorszego dla zawodnika.

Trzeba mieć tylko nadzieję że następnym razem organizator ustrzeże się tych błędów , inaczej z frekwencją będzie coraz gorzej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A już myślałem, że tylko na PZKFiTS narzekają.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ciekawi mnie jeszcze temat ważenia i ilu jest sędziów na tych zawodach.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
gregorterm
Ciekawi mnie jeszcze temat ważenia i ilu jest sędziów na tych zawodach.

Temat ważenia a dokładniej o co chodzi?
Sędziów było sporo. Samo sędziowanie tu się nie wypowiem bo jestem zawodnikiem a nie ekspertem. Miałem spalone podejście za oderwany tyłek co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzało więc stwierdzam że nie było przymykania oka na wyraźne błędy.
Ludzie zawsze będą narzekać bo wszystkim nie dogodzisz. Ja osobiście szanuje organizatora ale po prostu 350zł (450 w dniu startu) to dla mnie przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zgadza się spora kwota moim zdanie, ale no cóż. Nie chodzi mi kiedy odbywa się ważenie dzień, dwa przed zawodami czy jak, bo różne słuchy dochodzą.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
gregorterm
Zgadza się spora kwota moim zdanie, ale no cóż. Nie chodzi mi kiedy odbywa się ważenie dzień, dwa przed zawodami czy jak, bo różne słuchy dochodzą.

Ja ważyłem się wieczorem, dzień przed startem. Rano przed startem też była taka możliwość. Czy dwa dni wcześniej było można to nie wiem ale całkiem możliwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Kwota 350 czy 450zł bardzo duża i biorąz pod uwagę że tak jak kolega pisał wcześniej....nie udało się w pełni skorzystać z opcji jedzenia ze względu na zły ikład startów. To trochę słabo...

Ważenie było dzień przed lub w dniu startu , jeśli zawodnik startował w martwym i ławie to wystarczyło zważyć się tylko raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Słaby argument. 350zł za mały obiadek? To wystarczyło zrobić opcję bez i z posiłkami. Obawiam się, że rożnica to jakieś 20 zł. Koszt kosztem, ale to że zawodnicy do samego końca nie wiedzą kiedy startują, ilu mają przeciwników itd.. to jest dyskredytujące taką organizację. To w końcu dzięki zawodnikom w ogóle taka impreza się odbywa. Tu było widać, że wielu zawodnikom się nie spodobało już wcześniej, bo kilka czołowych nazwisk zrezygnowało z udziału.

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarte Mistrzostwa Siłowni Central w WW połowy masy ciała-Konin 10.08.2018

Następny temat

01.09.2018 r XII DRAWSKI TURNIEJ W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

WHEY premium