SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

International Powerlifting Polish Cup XPC - SIEDLCE 30.11-2.12.2018

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
O co to chodzi z tym classic elitę a classic pro,,,, żeby dostać przepustkę do USA hmm a co do harmonogramu to fakt powinien być wstępny,,, bo w dniu ważenia wielu już nie dohdzei bo jednak wpisowe zaporowe więc orientacyjnie można było by wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
jasonstatham 81
O co to chodzi z tym classic elitę a classic pro,,,, żeby dostać przepustkę do USA hmm a co do harmonogramu to fakt powinien być wstępny,,, bo w dniu ważenia wielu już nie dohdzei bo jednak wpisowe zaporowe więc orientacyjnie można było by wrzucic

Testowani i nietestowani. Wstępny harmonogram jest od dawna tylko bardzo ogólny. Szukałem jakichś informacji na amerykańskich stronach o tym że w europie odbywają się kwalifikacje do arnolda i jakie są zasady ale nic nie znalazłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
jasonstatham 81
O co to chodzi z tym classic elitę a classic pro,,,, żeby dostać przepustkę do USA hmm a co do harmonogramu to fakt powinien być wstępny,,, bo w dniu ważenia wielu już nie dohdzei bo jednak wpisowe zaporowe więc orientacyjnie można było by wrzucic


Na prawdę nie jestem w stanie odpowiedzieć....Kozłowski nie odzywa się na messenger

A potem znowu będzie narzekał że jego impreza jest krytykowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jeszcze raz piszę że :

NIE JESTEM WSPÓŁORGANIZATOREM I NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z FEDERACJĄ XPC

Umieszczam na forum informacje odnośnie danych zawodów i w miarę możliwości uzupełniam .... wszystko jest uzależnione od organizatora , jeśli nie interesuje się tematem to ja sam nic nie wymyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
Jednak znalazłem informacje na temat Siedlec na oficjalnej stronie XPC USA.

Dziwne że w adresie strony jest "greek qualifier" czyli greckie kwalifikacje :D
Szukając dalej znalazłem wyszczególnione eventy kwalifikujące do arnold classic i jest tam imoreza w grecji, która wg. organizatora z PL nie jest zgodna z xpc :D Za to nie ma na liście Siedlec. Wygląda na to że w tym xpc jest niezły bałagan.
Wzorek - wiemy że nie jesteś organizatorem. Ja osobiście jestem wdzięczny że poświęcasz czas na wrzucanie tu info bo dzięki temu są jakiekolwiek konkretne informacje.
Moje wpisy na ten temat mają charakter luźnych wypowiedzi i raczej ciekawostek niż konkretów.
Mój total nie kwalifikuje się na arnolda (jeszcze;)) ale nawet gdyby to nie stać mnie na taki wyjazd.



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-11-28 17:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Remi998
Jednak znalazłem informacje na temat Siedlec na oficjalnej stronie XPC USA.

Dziwne że w adresie strony jest "greek qualifier" czyli greckie kwalifikacje :D
Szukając dalej znalazłem wyszczególnione eventy kwalifikujące do arnold classic i jest tam imoreza w grecji, która wg. organizatora z PL nie jest zgodna z xpc :D Za to nie ma na liście Siedlec. Wygląda na to że w tym xpc jest niezły bałagan.
Wzorek - wiemy że nie jesteś organizatorem. Ja osobiście jestem wdzięczny że poświęcasz czas na wrzucanie tu info bo dzięki temu są jakiekolwiek konkretne informacje.
Moje wpisy na ten temat mają charakter luźnych wypowiedzi i raczej ciekawostek niż konkretów.
Mój total nie kwalifikuje się na arnolda (jeszcze;)) ale nawet gdyby to nie stać mnie na taki wyjazd.




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-11-28 17:09:21


Musiałem usunąć link do strony www. bo jest w nim odnośnik do strony FB z wydarzeniem w Siedlcach

Mój post wyżej jest informacją dla osób , które piszą do mnie na priv z pytaniami odnośnie zawodów.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Informacji nie było i nie będzie. Na dzień dzisiejszy jedyną oficjalną kwalifikacją do Arnolda jest Grecja. Jeśli coś się zmieniło, to albo XPC w USA śpi, albo ktoś nam wali niezły kit - i to jest Pan Kozłowski. Obawiam się, że frekwencja będzie uboga, stąd żadnych informacji, a jedynym wałkiem jaki mogli wykręcić, to wkręcenie wszystkich, że to eliminacje do Arnolda. Jak się okaże, że wałek faktycznie jest prawdą, to nie chciałbym być w skórze Pana Kozłowskiego. Tym bardziej, że to już będzie podlegało pod KK :)

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
MassFan
Informacji nie było i nie będzie. Na dzień dzisiejszy jedyną oficjalną kwalifikacją do Arnolda jest Grecja. Jeśli coś się zmieniło, to albo XPC w USA śpi, albo ktoś nam wali niezły kit - i to jest Pan Kozłowski. Obawiam się, że frekwencja będzie uboga, stąd żadnych informacji, a jedynym wałkiem jaki mogli wykręcić, to wkręcenie wszystkich, że to eliminacje do Arnolda. Jak się okaże, że wałek faktycznie jest prawdą, to nie chciałbym być w skórze Pana Kozłowskiego. Tym bardziej, że to już będzie podlegało pod KK :)


Wydaje mi się że Artur Kozłowski jest poważnym facetem i na pewno nie wykręciłby takiego wałka...tym bardziej że już w kalendarzu PUTS znalazła się informacja o takich samych eliminacjach w przyszłym roku.

Jednak wielka szkoda że ciągle brak szczegółowych informacji na temat godzin startów poszczególnych grup...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Czyżby nie mieli czasu nas jako kibiców poinformować chociaż w podstawowych sprawach, nie mówiąc już o przekazie video na który miałem cichą nadzieję.Zostaje oglądać ME w Kaunas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Czyżby nie mieli czasu nas jako kibiców poinformować chociaż w podstawowych sprawach, nie mówiąc już o przekazie video na który miałem cichą nadzieję.Zostaje oglądać ME w Kaunas...


Jest przekaz na żywo , na stronie FB XPC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarte Mistrzostwa Siłowni Central w WW połowy masy ciała-Konin 10.08.2018

Następny temat

01.09.2018 r XII DRAWSKI TURNIEJ W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

WHEY premium