SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

International Powerlifting Polish Cup XPC - SIEDLCE 30.11-2.12.2018

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
Koszulki, plakaty, bajery są a co z listą startową i dokładnym harmonogramem? Dokładny harmonogram miał być podany po zamknięciu listy startowej 15.11 Do zawodów zostało mniej niż tydzień a dalej nie wiadomo kto będzie o której startował. Nie liczę już nawet na to że będą listy startowe z nazwiskami ale chyba już powinno być wiadomo jak będą wyglądały grupy i ile będzie osób. Jakoś na wuap można było wszystko podać dużo wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Przycisnę organizatora i jak tylko otrzymam jakieś info... to odrazu wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
W Z O R EK
Przycisnę organizatora i jak tylko otrzymam jakieś info... to odrazu wrzucę.


Wtorek - 3 dni do zawodów. Informacji jakichkolwiek brak. Ta sama sytuacja co na Burnejce. Nikt nie wiedział kto startuje, a nawet ile osób, zero potwierdzenia na temat godzin, że się nie zmieniły. Zawodnicy pewnie dawno już porezerwowali hotele więc i tak nie da się tego cofnąć.

Miała być porządna organizacja, a wychodzi na to, że to ostatnia ich przygoda, po takim olewatorskim podejściu do zawodników, bo kto będzie chciał tu startować? Albo pełen profesjonalizm, albo nie istniejesz na tym rynku.
1

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
MassFan
W Z O R EK
Przycisnę organizatora i jak tylko otrzymam jakieś info... to odrazu wrzucę.


Wtorek - 3 dni do zawodów. Informacji jakichkolwiek brak. Ta sama sytuacja co na Burnejce. Nikt nie wiedział kto startuje, a nawet ile osób, zero potwierdzenia na temat godzin, że się nie zmieniły. Zawodnicy pewnie dawno już porezerwowali hotele więc i tak nie da się tego cofnąć.

Miała być porządna organizacja, a wychodzi na to, że to ostatnia ich przygoda, po takim olewatorskim podejściu do zawodników, bo kto będzie chciał tu startować? Albo pełen profesjonalizm, albo nie istniejesz na tym rynku.


Napisałem do organizatora 2 dni temu i cisza....trochę mnie to dziwi bo zawsze odpowiadał praktycznie do paru godzin.
No cóż słabo to wygląda .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
W Z O R EK
MassFan
W Z O R EK
Przycisnę organizatora i jak tylko otrzymam jakieś info... to odrazu wrzucę.


Wtorek - 3 dni do zawodów. Informacji jakichkolwiek brak. Ta sama sytuacja co na Burnejce. Nikt nie wiedział kto startuje, a nawet ile osób, zero potwierdzenia na temat godzin, że się nie zmieniły. Zawodnicy pewnie dawno już porezerwowali hotele więc i tak nie da się tego cofnąć.

Miała być porządna organizacja, a wychodzi na to, że to ostatnia ich przygoda, po takim olewatorskim podejściu do zawodników, bo kto będzie chciał tu startować? Albo pełen profesjonalizm, albo nie istniejesz na tym rynku.


Napisałem do organizatora 2 dni temu i cisza....trochę mnie to dziwi bo zawsze odpowiadał praktycznie do paru godzin.
No cóż słabo to wygląda .....


Nie tylko Ty Wzorek, z tego co wiem to wiele osób się kontaktowalo i totalny zlew... no cóż.. nie pierwsza nie ostatnia organizacja, która wiele krzyczała a skończyli jak inni...

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Kwas totalny...a na wiosnę 2019 już rezerwowałem czas w kalendarzu na MP XPC. Poczekajmy jeszcze chwilę,może nie skończyli marnie.Ale zaufanie nadszarpnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ze strony organizatora

Limity, które należy spełnić, aby zakwalifikować się na Arnold Classic XPC World 2019

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
SLINGSHOT SHOWDOWN , 21 DEADLIFT SALUTE



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2275
To jest jakaś parodia. Wygląda to zwyczajnie brzydko. Wpłacona gruba kasa i dalej nie wiem o której startuje. Jak ktoś ma wolny weekend to może bez znaczenia ale ja chciałbym wiedzieć czy mam załatwiać zastępstwo na następny dzień bo skończe znowu o 2 w nocy czy może jednak wróce tego samego dnia. Te limity były podawane już dawno, takie wrzucenie byle czego, żeby coś sie działo na fejsbukowym wydarzeniu bo konkretów brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Zapchaj dziura.. Bez konkretów. Każdy dawno zna limity. Pewnie zawodnicy zostaną bez jakichkolwiek informacji. Chyba ze ktoś pojdzie do domu p. KOZLOWSKIEGO i tam się coś dowie. Na logikę to pewnie jest tak mało chętnych ze wstyd publikować.. Stąd przeciagaja do dnia startu żeby nie było wstydu w social media.

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarte Mistrzostwa Siłowni Central w WW połowy masy ciała-Konin 10.08.2018

Następny temat

01.09.2018 r XII DRAWSKI TURNIEJ W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

WHEY premium