SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

International Pharmaceuticals strikes back

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
No i wbite. Pierwsze wrazenia takie ze zadnego bolu przy, czy po inieckji, a to podobno czesta przypadlosc przy wbijamiu propa. W kazdym razie pojade tydzien na samym tesciu, a w nastepnym dowalam winstrol. W ciagu tygodnia powinno sie okazac czy kopie, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
kumpel brał stanazol z IP. powiedział, że już nie weźmie innego. ale deka niezbyt mu się podobała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
No to panowie, pierwszy raport Jestem po 3 shocie (50mge2d) i samopoczucie i energia od nastepnego dnia po 1 juz byla. Wczoraj na treningu (plecy) nie czulem raczej jakiegos wielkiego wzrostu powera, ale zauwazylem lekkie utwardzenie miesni. Dzisiaj z kolei czuje juz w miesniach dosc konkretnie. Roznica w twardosci dosc znaczna i wyczuwalne napiecie, bez napinania Tak na wyrost moge stwierdzic ze dziala, chociaz wzrost sily moglby byc bardziej zauwazalny, bo niewykluczone ze na razie wiecej w tym autosugestii i wplywu poprawiajacej sie pogody, niz dzialania propa. Dzisiaj i jutro trening i sie zobaczy czy cos w tym temacie jeszcze drgnie, bo od poniedzialku dowalam stanozolin i bedzie po herbacie W kazdym razie tu i owdzie slychac glosy ze IP poki co jest o.k. Zobaczymy na jak dlugo. W kazdym razie jesli dalej bedzie w tej cenie (przynajmniej u mnie) to nie skozystam wiecej chocby walilo poteznie. Mam alternatywe w postaci Testopilinu, za duzo mniejsze pieniadze, a akurat ten produkt LL jest sprawdzony i chwalony niemal przez wszystkich, oczywiscie poza sceptykami, dla ktorych cokolwiek z produktow z Mumbayu to wielkie gowno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10095
A ja bralem testopilin i powiem, ze to wielkie gowno. Przynajmniej dla mnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
A ja bralem 2 razy i bylem zadowolony z tego enanthatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
a ja tam po***al te IP LL. Jest EAP EC BD to po co robidz z siebie krulika....

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
M.V.P w przypadku firm ktore wymieniles jest mniej wiecej takie samo ryzyko jak z LL czy IP, poza tym prop z EAP ma roznie skrajne recenzje. Poza tym ja mam akurat dostep do IP, albo LL, do pozostalych nie, wiec nie grymasze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
ultima to zmien dila bo u twojego cienko z tematem

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
To IP to juz nie to z przed lat pozatym czeso slyczac niepochlebme opinie. Masz EAP,BD,EC wiec nie kombinuj bo nie ma po co.

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
kooks, powiem ci tak...trudno jest znalezc dobry towar, ale jeszcze trudniej znalezc dobrego dila...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge brac po cyklu kreatyne

Następny temat

konsultacja cykl enan naposim wino prop

WHEY premium