SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

International Pharmaceuticals strikes back

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
no moj kumepl walil deke z ip i spuchl jak swinia po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ultima napisalem Ci juz na animalu,odpusc sobie to i kup cos pewnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
ulitma wybij propa samego przez dwa tygodnie, dopiero pozniej dodaj stanazol zobaczysz jak wkreca sie prop,mnie zniechcaja brązowe ampy sprzętu, wrazie czego niewiadomo czy jakis zonk tam niepływa, zachęca cena i podobno trzymają stężenie ale narazie cos mało opini, któs prubował juz???

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
QRCZAK84 ciekawe jaki masz nick na Animalu w kazdym razie ciekaw jestem opinii jak najwiekszej rzeszy ludzi. Co do kosztu to 120.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Poza tym cholera, korci mnie ten prop Bo tak na na chlopski rozum to wszystko zdaje sie swiadczyc ze powinno byc o.k. Wracaja na rynek wiec wypadaloby przynajmniej pierwszy rzut zrobic przyzwoity, poza tym prop, to nie deca, zeby zastepowac ja np. prolo czy czyms innym, bo sie nie oplaca, no i dil jest konkret, godzien zaufania. Ale tak jak pisalem wczesniej under to under, wiec ciekaw jestem jakie inni maja dotychczasowe doswiadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
marcus testowal ostatnio winsa z ip i opinie jak najbardziej pozytywne, jeszcze inny zaczal walic mix testo 450 tak ze za pare tygodni bedzie cos wiadomo o propie nic nie slyszalem, cena 120 nie powala, ten twoj dil chyba lubi sobie sporo dokleic, rzekomo cenami bije na leb takie firmy jak eap wiec wychodzi ze zaplaciles cene zaporowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
hehe ale patrzyliscie panowie ceny ip maja stezenie TRENA 100 mg/1 ml w cenie 120 zl bodajze i wszystko w takich samych cenach nie dziwne?;D

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wlasnie to jest dziwne, mialem wspomniec ze tam wszystko w hurcie jest w tych samych cenach, wiele jest dziwnego w tej firmie ale najlepsze sa te straszace ampy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Cena nie jest rewelacyjna, w tej ceni mzoesz miec pewnego aptecznego framka, lub sporo taniej propa z EAP bardzo dobrego.

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge brac po cyklu kreatyne

Następny temat

konsultacja cykl enan naposim wino prop

WHEY premium