SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

International Pharmaceuticals 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583


Zna ktos holenderski ? Z tego co udalo mi sie rozszyfrowac to wyniki testow przeprowadzonych w Chinskim IP zdaja sie byc zaprzeczeniem tabelki ktora Ted walnal.Czy ta firma jest chinska ? Czy moze w Polsce jest z innego kraju ? Slyszalem ze Argentyna tez robi IP.Tylko co my mamy w Polsce.Zreszta zobaczcie sam,a szczegolnie zwroccie uwage na Dece,
cytat:"Gelukkig is ook hier geen bacteriele verontreiniging aanwezig, maar is deze IP Deca die wordt verkocht als 200mg/ml slechts 56.5 mg/ml Nandrolone Decanoaat " co rozumiem ze zamiast 200 mg \ml jest 56,5 mg\ml.
Zreszta poczytajcie(poogladajcie) sobie sami:

http://www.bodypage.nl/ipchina.htm 

http://www.bodypage.nl/echte_en_namaak_ip.htm 


"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Klejcun i Mrowa, sogi leca, glownie za cierpliwosc (ja juz stracilem )odpisywania nowicjuszom.
Rado, zapraszam tutaj -> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67556 zapowiada sie ciekawy post.

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
I jeszcze jednego ciekawego linka znalazlem,tu mowia to samo co w tabelce Teda.Ja juz nie wiem o co chodzi.Moze ktos to przetlumaczy ? Ciekawe o co chodzi z tym USP XXIII i USP XXIV,teraz jest ten drugi,a ten XXIII to jakis starszy model,generacja ? Moze te starsze byly takie lipne.Link:

http://www.bodypage.nl/real.htm

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
tam jest mg/g tylko nie wiemy ile objetościowo w cieczy to jest 1 g i dupa zbita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
jest i mg/ml zaraz obok

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
faktycznie nie zauważyłem . Natomiast napewno wiem co o tej firmie myśleć mianowicie środka czynnego jest w fiolce tyle ile się chłopcom rozmiesza w danej partii penie mieszaja we wiadrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mrówa, dobrze byloby gdybys swoje filozoficzne przemyslenia poparl faktami. Moze znasz kogos kto stosowal IP, moze zleciles badania w labie ?
Wybacz, ale nie lubie ludzi ktorzy zabieraja glos w temacie o ktorym nie maja zielonego pojecia a tak jest z Twoja wiedza o IP


Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Ted jedynym konstruktywnym (niestety w bardzo małym stopniu) artykułem na temat IP był ostatnimi czasy artykuł eda . Niestety wynika z niego że produkty IP nie zawieraja w swoim składzie takich zawartości substancji czynnej jak podaje to informacja na opakowaniu (zazwyczaj jest to wiecej) z tąd moje wnioski . Każda szanująca sie czyt. renomowana firma farmaceutyczna jezeli produkuje preparat to jego stęzenie jest zawsze równe temu które podaje na opakowani (+/- 0,5%). Jest to potrzebne choćby do tego aby precyzyjnie wyliczyć dawkę . Natomiast poddajac krytyce moją żartobliwa wypowiedź (bo cel był taki) dochodze do wniosku ze jesteś znawcą w tej dziedzinie zatem pragne skorzystać z twojej wiedzy i zapytać np: Gdzie mieści sie fabryka IP , z kąd zaopatruje sie w surowce do wytważania swoich produktów , jakiej jakości sa te surowce . Narazie tylko trzy pytania ale mam ich wiecej . Czekam na precyzyjne odpowiedzi i nie w celu prześmiewczym tylko ja tego niewiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mrówa, informacje o IP i moje zdanie na ten temat mozesz znalezc w podwieszonym poscie. Powiem Ci tak, nie wiem gdzie jest fabryka i nie interesuje mnie to. IP zaopatruje sie w surowce u tych samych brokerow co np ORGANON, zreszta pisalem juz o tym. Co do jakosci i zawartosci substancji czynnej, znam wiele osob, ktore stosujac doping od wielu lat ostatnio przezucili sie na dece z IP, wiesz dlaczego ? Bo jeszcze NIKT nie nacial sie na podrobke i ma dwa razy wieksze stezenie. Wzgledy finansowe pozostaja na drugim planie.
BTW, przestan tak zartowac, bo haker juz ma ochote "zdeptac" Cie

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---

Zmieniony przez - Ted w dniu 2003-02-11 23:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
No ładnie to deka ma dwa razy większe stęzenie niż podaja na opakowaniu ? Gdzie jest ten podwieszony post pragne poznać twoje zdanie ? A tak apropo to z kad wiesz ze zaopatruja sie u tych samych brokerów co organon gdzie to wyczytałeś. Czy jestes pewny że ci dystrybutorzy dostarczają im substancje niczym nie zanieczyszczone skoro firma formalnie nie istnieje (badania zostały przeprowadzone tylko na zawartość dekanianu) . Jakimi to skomplikowanymi i precyzyjnymi liniami technologicznymi dysponują skoro jeszcze nigdy nie udało im sie osiagnać odpowiedniego stęzenia substancji czynnej w preparacie (przegladnij jeszcze raz załaczone wyniki testów). A tak apropo deptania mrówek to przypomnij sobie dowcip jak to mrówka znokautowała słonia. Do wypowiedzi dołącz ten post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
tu masz link:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64969
Mrówa na opakowaniu jest wyrażnie nadrukowane 200mg/ml

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Rafi podal Ci post w ktorym przedstawilem moje zdanie o IP. Przeczytaj tez artykul "Steroid Lab Test Surprises" ( http://www.mesorx.com/articles/mooney/international-pharmaceuticals.htm ), moze to rozjasni Ci troche sytuacje.

Poza tym, nie mam zadnego interesu zeby przekonywac kogokolwiek do produktow IP, najzwyczajniej dziele sie wiedza i doswiadczeniem. Thats all.
Na przyszlosc nie pisz o mieszaniu w wiadrze, szczekaniu itd, bo dla mnie to nie zart tylko wprowadzanie w blad forumowiczow. Jak masz jakies potwierdzone dane dotyczace zlej jakosci czy zanizania zawartosci aktywnej substancji to prosze podziel sie nimi. Z przyjemnoscia poczytam. Moze byc po niemiecku, angielsku, rosyjsku. Niestety, holenderskiego nie znam...

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid

Następny temat

doping a brzuszki

WHEY premium