SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insomnia - Przekroczony limit

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
Wiecej tutaj
http://www.insomnia.pl/notify.asp?topic_id=646412&usrid=22971&post=1&page=1&pow=tak

Pisze tu poniewaz tam juz wejsc nawet z drugieko kompa nie moge

Moglby ktos przytoczyc co odpisal nupel?

Banan ja nie widze co ty piszesz na insomni- jak mozesz wypowiedz sie tutaj. Pozdro

Zmieniony przez - -Zapaśnik w dniu 2010-10-01 13:08:10

...Brak Podpisu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
wklejam moją odpowiedz z tamtego tematu

Ban na ip
podaj ip kompa ,z które pojawia się ta informacja, sprawdzę co i jak.
Czy tamten komp należy do jakiejś sieci osiedlowej, itd?
Podaj też - może być na priv, inne nicki jakie miałeś na insomnii , sprawdzę z tym co wyskoczy w lustracji tamtego ip , bo obecnie widzę tylko ten adres ,z którego się teraz logowałeś czyli pewno wejscie przez proxy
Jezeli z innego konta - odstawiałeś na forum jakąś szopkę to stąd ten ban, jednak biore pod uwage ewentualnosc, ze po prostu masz w swojej sieci jakiegos pajaca, a Ty jestes niewinny, ale z racji iż on dostał bana na ip ,to dotknelo to również i Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Nie kojarzę do konca tej sytuacji, ale banów na ip daję mało i tylko w przypadku rażącego łamania non stop regulaminu forum, Ciebie kojarzę od dość dawna z sfd więc nie bardzo byś pasował do obrazu osób , ktore dostaja bana na ip na insomnii bo to z reguły dzieciaki neostrady i inne mówiąc wprost oszołomy ;) Także postaramy się to jakoś wyjaśnić , sprawdzę Twoje ip z logowania tutaj na sfd i może sam do czegoś dojdę , jak nie to wyślij mi info (o ktore prosilem post wyzej) na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
Ban na IP, to ostro ktos poszedl

Teraz na sfd pisze od siebie z kompa, temat na isnomni zalozylem z jakies strony co sa ip-y anonimowe czy cos takiego, konto to mam jedno -Zapaśnik

Ip z ktorego pojawia sie info, powinien byc ten sam jak na sfd

Pisze tu bo nie ogarniam tych privow gdzie sa

Zmieniony przez - -Zapaśnik w dniu 2010-10-01 13:35:35

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kliknij na zdjecie banana i w tym oknie co wyskoczy kolo jego zdjecia z lewej strony na wyslij wiadomosc i to jest ten slynny priv;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-10-01 14:24:04

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
zapaśnik napisałem ja do Ciebie na priv , spradz mail a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 993
witam
mam taki sam problem jak autor tematu
chce wejsc na strone i wyswietla sie taka informacja:
Został przekroczony limit aktywnych użytkowników anonimowych.

Proszę spróbować ponownie za kilka minut.

Ograniczenie zostanie zniesione w lutym, kiedy odpalimy nowy serwer

W razie problemów prosimy o kontakt na EMAIL

watpie, zebym dostal bana na ip, bo rzadko kiedy sie wypowiadam wiec mysle, ze nie bylo ku temu podstaw

prosze o rozwiazanie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 993
prosilbym o odpisanie, poniewaz jest to dla mnie wazna sprawa.

nie moge wyslac priva dlatego pisze tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Wszystkie Twoje konta na insomnia.pl są zbanowane, masz stałe ip, więc dostałeś zapewne bana na ip. DOstają go tam głownie spamerzy, do których po banie lub dwóch nie dociera , że złamali regulamin forum lub regulamin danego działu i dalej próbują walczyć o swoje racje mimo iż ich nie mają.
Ban na ip jest oczywiście na stałe, więc nie schodzi po jakimś czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 993
Tak, zgodze sie, wszystkie konta zostaly zablokowane, ale bany dostawalem tylko w dziale piaskownica, czyli dziale przeznaczonym do spamowania. Zrozumialbym jak bym na prawde przesadzil czy notorycznie kogos obrazal, ale nic szczegolnego nie zrobilem, a wszystkie bany sa dane przez supermoda, czyli OR-MO.
Nie plakalem w administracji po banie danym bezpodstawnie, a jednak zasluzylem na stale zablokowanie konta, co jest dla mnie dziwne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typery

Następny temat

Prosze o zmiane tematu w dziale doping zdjecia

WHEY premium