SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inny rodzaj dawkowania CP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Witam, jak myślicie, czy jest sens dawkować CP tylko 15 g dziennie, a nie tak jak zalecają, 20 g ? Ponieważ obliczyłem sobie że 2 male puchy CP starczyły by mi zaledwie tylko na 45 dni suplementacji, a to troche mało, więc pomyślałem, że dokupił bym do tego mono, i jadł :

rano CP(5g) + mono (4 mega capsy)
przed treningiem CP (10g)

Jak myślicie ? I czy można jednocześnie w jednej porcji wziąść mono i jabłczan ? I czy jeżeli to co sobie rozpisałem jest dobre, to czy można jeszcze dodać do tego mono samo po treningu ? Czy było by zbędne ? Czy lepiej nie bawić się w mono i kupić dużą puche CP i małą ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
no to ci wyjdzie wtedy 15g w treningowe i 10g w nitreningowe, za duzo, jeśli już chcesz szamać "więcej" to rano mono, i przed treningiem Cp, w nietreningowe tak samo tylko w porze trena cp, ale ja i tak wolałem w nietreningowe samo mono, ekonomicznej i mi jak najbardziej starczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 puchy cell pumpa starczą na cały cykl!!w dni bez treningu bierze się 1 porcję.a w treningowe 2 porcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz wziac dwie porcje na raz tylko co to da ? odpowiednia ilosc zostanie wchlonieta a inna nie potrzebna wydalona, imo marnowanie supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
A no fakt, zapomniałem o tym że w nietreningowe bierze się tylko 1 porcje, dzięki. Czyli 2 małe puchy starczą spokojnie na 1 cykl. I jeszcze słyszałem od paru znajomych że cykl na samym CP jest lepszy od CP+mono, chyba że brało by się CP 2 razy dziennie i do tego mono,a le tutaj mi się wydaje że to było by chyba za dużo kreatyny w ciągu dnia, jak myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

może prościej w dni treningowe 10 gram kredki,w dni wolne 5 gram,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a uzasadnienie ze cp lepsze od mono+cp jakie niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo może ktoś nie lubi efektu zalania wodą...jeszcze niektórych cell pump pobudza przed treningowo co jest zaletą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
ja ciachałem 5g mono w nietreningowe, 5g mono rano +10g cp przed treningiem w treningowe i lajtowo jedna duza pucha cp i 6 blistrow olimpu mi starczylo na 1,5miesiaca, i mam jeszcze polowe cp na drugi cykl. I jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Tak myślę, że samo CP lepiej by mi dodało kg niż CP z mono, ponieważ mono już brałem i wątpie aby na 3 cyklu efekty były zadowalające, tymbardziej że 2 cykl był bardzo średni, mimo iż dieta była, a bardzo mi zależy na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry wybór z tanich stacków to jeszcze xpand dynamitze,skład ma bogatszy a cena przyzwoita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Niestety w gre wchodzi jedynie CP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass czy Super Mass Gainer?

Następny temat

IZOLAT BIAŁKA SOJOWEGO

WHEY premium