SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Indywidualny program treningowy - warto??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Witam
Mam pytanie natrafiłem w sieci na firmę ....(nie wiem czy moge napisać nazwę) ORMA. Oferują oni indywidualne plany treningowe dla każdego kto wypełni ankiete no i oczywiście im zapłaci. CHodzi mi o to że wiedzę z zakresu treningowego mam dość sporą......bynajmniej zawsze mi się tak wydawało....ale jednak moje cele jak i progres nigdy mnie nie zadowalały. Wiem że podstawą jest zawsze dobry plan a ale rozplanowanie obciążeń jest dla mnie jednak problematyczne. Interesuje się wieloma sportami ale priorytetem dla mnie jest wytrzymałość i wydolność (przede wszystkim kolarstwo, bieganie, pływanie i również raczej rekreacyjnie siłownia).
Pytanie: czy ktoś ma informacje na ile rzetelna jest ta firma? czy ktoś zna ludzi tam pracujących? Ich kwalifikacje, doświadczenie? Bo jednak plan kosztuje troche a nie chce otrzymać planu który sam jestem sobie w stanie stworzyć..... Bardzo Was proszę o opinie w tej sprawie?
Warto inwestować????
Z góry dzięki

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc!!!!!!

Następny temat

Indywidualny program treningowy - warto??

WHEY premium