SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile trzeba odczekac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
jezeli komus zalezy na max przyrostach to 5-6 tyg bedzie najlepsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
no hmm 5-6 tyg. ale wtedy dawki muszą być naprawde niewielkie !! i te cykle muszą być w miare delikatne !! 6 tyg. to ****a 1,5 miecha !! co to jest .. łątwo sie zajechać!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
nie kapuje... qrwa wszystkim sie gdzies spieszy?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
alpaq wyobraz sobie ze nie tak jak piszesz
pakman no wlasnie...po co Ci doping?

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2004-07-01 10:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blinq czyli jak mialem cykl w maju i zalezy mi na masie to powinienem teraz zaczynac nastepny ??? Jak to jest ??? Bo akurat chcialbym jeszcze te kilka kilo przytyc . Obecnie jestem po clomidzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
-blinG- tu nie chodzi o koksy tylko o przerwe miedzy cyklami....

widzisz sens w ***aniu cykl za cyklem bo ja nie..

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ee jeszcze lepiej !! --> przerwa 6 tyg między dwoma ostrymi masówkami trwającymi powiedzmy 12tyg.
ehhhhh

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zależnie od użytych środków pełna regeneracja HPTA trwa około 55dni.. także po ciężkich cyklach robienie przerwy 6tyg to po prostu bez sens.. lepiej już chyba walić HCG i ciągnąć cały dłużej.. hmm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
tak samo jak regeneracja serotoniny trwa 2 tygsy (wg tego dzien/2/3/4 po pixie nastepna nie powinna w ogole kopac...a jak jest? dobrze wiesz)
mowielem Ci nie raz teoria to nie wszystko
masz 1 cykl za soba i znasz jeszcze niewiele osob
za jakis czas zmienisz zdanie =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nie zaprzeczam, że zmienie zdanie ale staram sie zawsze pisać rozsądnie.. pix jesz kilka w kilka godzin.. zarzuć sobie cyklona przez 3tyg - tabsa co 3h.. i potem ciekawe jak serotoninka by sie zregenerowała ;) druga sprawa to, to, że w pixach nie tylko jest MDMA (o ile w niektórych w ogóle) więc efekt niekoniecznie musi być wyrzutem S.. SI? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURACJA NA.....

Następny temat

kiedy i ile nolwy

WHEY premium